Ubuy 2 فروشگاه جدید ، فروشگاه مد و فروشگاه بین المللی برندها را راه اندازی می کند

کویت ، 24 آوریل 2020 – Ubuy ، یک بستر جهانی خرید مرزی بین المللی اخیراً دو فروشگاه جدید به نام های فروشگاه مد و فروشگاه بین المللی مارک ها راه اندازی کرده است.

اطلاعات زیادی در مورد تنوع ، قیمت و کیفیت لباس ، کفش و غیره ارائه می دهد. دامنه فروشگاه های لباس آنلاین فقط گسترده تر شده است. جوانان بیشتری ترجیح می دهند برای خرید آنلاین اقدام به خرید کنند و این بخشی است که باید مورد استفاده قرار گیرد. داشتن فروشگاه اینترنتی مد شاید مناسب ترین راه برای دستیابی به مشتریان هدف باشد.

این نمایشگاه هزاران مارک برتر جهانی از جمله برندهای اختصاصی مانند Under Armor ، Cuisinart ، Bissell ، Versace ، Gucci ، Travelpro ، Garmin و غیره را به نمایش می گذارد. تمام نیازهای تجاری با ارزش مشتری های با ارزش را برآورده سازد.

چه چیز دیگری ارائه می دهد؟

Ubuy مقر آن در کویت است ، که در خاورمیانه است و در 6 قاره که بیش از 95 کشور به علاوه کشورها را در سراسر جهان پوشش می دهد ، مستقر است. [19659011اینبخششاملآمریکایشمالی،آمریکایجنوبی،آفریقا،اروپا،آسیا،استرالیاوخاورمیانه(منطقهMENA)است

 • در بیش از 10،000 شهر در سطح جهان خدمت می کند.
 • بیش از 50+ میلیون محصول ارائه می دهد. [19659012] از میان فروشگاه های بین المللی مختلف مانند فروشگاه های ایالات متحده ، انگلستان ، چین ، هنگ کنگ ، ژاپن و کویت انتخاب کنید.
 • مستقیماً به آدرس شما ارائه می شود.
 • طیف گسترده ای از دسته بندی ها و محصولات

  اوبوی طیف گسترده ای از منحصر به فرد را ارائه می دهد. مارک های مد و ترکیبی از کالاها از بهترین مارک های جهانی با قیمت مناسب. دسته بندی های محبوب محصولات عبارتند از:

  هر دسته همچنین زیر مجموعه های مختلفی را برای انتخاب انتخاب می کند. تقریباً انواع متنوعی را که قلب شما همیشه می خواهد پیدا کنید. با استفاده از گزینه فیلتر برای هر محصول ، لیست های رنگ ، طرح ، اندازه ، مارک و غیره مورد علاقه خود را کوتاه کنید.

  تخفیف ویژه ، تخفیف و پیشنهادات:

  هر زمان که می خرید آنلاین کالا ، از تخفیف های تخفیف و تخفیف های اوبوی استفاده کنید. کدهای کوپن نیز برای ادعای تخفیف در دسترس است. همچنین در جشنواره ها ، برنامه های ویژه و روزهای خاص مانند جمعه سیاه ، جمعه سفید ، روز مجرد ، دوشنبه سایبر و غیره پیشنهادات ویژه دریافت کنید.

  معاملات امن با حریم خصوصی:

  معاملات در Ubuy بسیار ایمن و امن هستند. آخرین فن آوری و سیستم ها برای محافظت از کلیه معاملات در برابر هرگونه عمل تقلب یا سوءاستفاده استفاده می شوند.

  حمل و نقل بدون دردسر و سریع با خدمات سریع ترخیص کالا از گمرک:

  • خدمات حمل و نقل عالی با تسهیلات تحویل درب مستقیم.
  • Tie- با بهترین شرکای تدارکات جهانی برای اطمینان از حرکت صاف کالاها در سراسر جهان همراه است.
  • خدمات ترخیص کالا از گمرک سریع و بدون دردسر برای جلوگیری از هر گونه تاخیر است.
  • مشتریان می توانند حرکت محصولات را ردیابی کنند. اطلاعات در زمان واقعی دریافت کنید تا محصول به آنها برسد.

  خدمات عالی مشتری:

  Ubuy خدمات 24/7 مشتری و حمل و نقل سریع محصولات بدون دردسر را برای بسیاری از مشتریان خوشحال و راضی در سراسر جهان ارائه می دهد. این وب سایت مشتری پسند با استفاده از آخرین فن آوری ها برای کارایی پر سرعت کار می کند. خدمات Ubuy در آینده نزدیک به بسیاری از کشورها در حال گسترش است.

  به وب سایت Ubuy.com آنلاین دسترسی داشته باشید یا برای لذت بردن از یک خرید عجیب ، برنامه خرید Ubuy را بارگیری کنید. فقط پیش بروید و دنیای جادویی خرید آنلاین را با اوبوی کشف کنید.

  تماس رسانه ها:

  Ubuy Technologies
  آل مورقاب ، بلوک 3 ، خیابان خالد ابن آل ولید ، خیابان مازایا 3 ، طبقه 22 ، کویت [19659033] ایمیل: [email protected]
  وب سایت: https://www.ubuy.com

  به سادگی ما را دنبال کنید برنامه های مربوط به دستگاههای iOS یا Android خود را با کلیک کردن بر روی نمادهای ذکر شده در زیر بارگیری کنید:

   iOS App Store Google Play Store