Southwest برای ارائه گزینه منحصر به فرد در میان Coronavirus-NerdWallet

توجه: NerdWallet به شدت از مسافرت در آینده نزدیک دلسرد می کند در حالی که coronavirus همچنان در حال گسترش است. برای محدودیتهای راهنمایی و سفر فعلی ، وب سایتهای CDC و وزارت امور خارجه وزارت امور خارجه را بررسی کنید. لطفا از مطالب این مقاله فقط برای اطلاع رسانی در مورد برنامه های سفر آینده استفاده کنید.

Southwest Airlines یک شرکت است که به داشتن مشتری پسند و وسواس مشتری علاقه مند است. مسافران جنوب غربی در پی بروز همه گیر COVID-19 مشتاقانه منتظر به روزرسانی در مورد وضعیت نخبگان و قدرت وفاداری هستند.

راهنمای NerdWallet برای COVID-19

در مورد چک های محرک ، تسویه بدهی ، تغییر سیاست سفر و مدیریت خود پاسخی دریافت کنید. امور مالی.

در حالی که کمی بیشتر طول کشید تا Southwest از تغییرات دیگری مانند آمریکایی ، دلتا و یونایتد اعلام کند ، اما در نهایت با خبرهای مثبت روبرو شد.

علاوه بر گسترش وضعیت نخبگان ، گسترش یافت. زندگی بسیاری از گذرهای همراه و تمدید تاریخ های کوپن سفر ، Southwest نیز گزینه ای بی نظیر را برای اعضای Rapid Rewards اعلام کرد: به زودی ، شما می توانید صندوق های مسافرتی را به نقاط Rapid Rewards تبدیل کنید.

وجوه سفر به اعتبارات پیوست شده است. به حساب Southwest شما که بسیار شبیه کارت هدیه نسبت به قیمت نقدی یک پرواز است. اگر پرواز را لغو کنید و به جای بازپرداخت پول اعتبار دریافت کنید ، در حساب خود وجوه سفر دریافت خواهید کرد. یا اگر قیمت پرواز شما کاهش یابد و دوباره با قیمت کمتری دوباره کتاب بخوانید ، در عوض اعتبار صندوق مسافرتی دریافت خواهید کرد.

صندوق های مسافرتی سفت و سخت می توانند به پاداشهای سریع انعطاف پذیر تبدیل شوند

Southwest قبلاً اعلام کرده بود که در صورت عدم استفاده از سفر وجوهی که بین اول مارس و 30 ژوئن 2020 به پایان می رسید ، این صندوق ها تا 30 ژوئن 2021 تمدید می شوند. اکنون ، این پنجره ها در حال گسترش هستند. وجوهی که قرار است تا 7 سپتامبر 2020 منقضی شود ، اکنون تا 7 سپتامبر 2022 خوب خواهند بود.

علاوه بر تمدید تاریخ انقضا ، می توانید وجوه سفر را نیز به نقاط Rapid Rewards تغییر دهید.

نرخ مبادله ای که شما قادر خواهید بود تا وجوه سفر را به نقاط Rapid Rewards تبدیل کنید ، همان نرخی است که در حال حاضر می توانید از امتیازات Rapid Rewards برای خرید بلیط استفاده کنید. از آنجا که امتیازات Southwest Rapid Rewards دارای یک مقدار ثابت نیست ، مشتریان تا زمانی که اعلام نرخ ارز انجام شود ، در حالت انتظار و بازدید قرار می گیرند.

چند دلیل وجود دارد که این گزینه می تواند برای مسافران جذاب باشد: [19659020] امتیازها منقضی نمی شوند: برخلاف وام های مسافرتی با تاریخ انقضا 12 ماهه ، تا زمانی که حساب شما باز شود ، امتیازهای Southwest Rapid Rewards هرگز تمام نمی شوند. حتی اگر شما هیچ فعالیتی برای حساب کاربری برای چندین ماه (یا سالها) ندارید ، امتیازهای شما هرگز تمام نمی شود.

 • امتیاز استفاده آسان تر است: اگر پرواز Southwest را لغو کردید ، یا اگر قیمت کاهش می یابد و شما می توانید. rebook برای ارزان تر پرواز ، شما در پایان با بودجه سفر در مقادیر عجیب و غریب. بعضی اوقات ، مبلغ بسیار اندک.

 • نمونه ای از این که صندوق های مسافرتی چگونه می توانند در یک حساب Rapid Rewards نگاه کنند:

  هنگامی که پرواز را در جنوب غربی رزرو می کنید ، می توانید فقط از سه شکل پرداخت برای هر تراکنش استفاده کنید ، یکی از این موارد که باید یک کارت اعتباری یا یک حساب پی پال باشد.

  این بدان معناست که در هر رزرو می توانید حداکثر از دو اعتبار صندوق مسافرتی استفاده کنید. اگر یک لیست طولانی از اعتبارات سفر به مبلغ اندک دارید ، برای استفاده از آنها باید چندین پرواز جدید رزرو کنید. اما اگر این وجوه به نقاطی تبدیل شود ، می توانید از آنها آسانتر استفاده کنید.

  • از امتیازها می توان برای رزرو پرواز برای هر کس استفاده کرد: از بودجه سفر فقط برای رزرو پرواز جدید برای مسافر اصلی استفاده می شود. با این وجود ، می توانید از نکات Rapid Rewards برای رزرو پرواز برای همسر ، کودک یا دوستان خود استفاده کنید. این امر گزینه های انعطاف پذیر تری برای رزرو پروازهای آینده ارائه می دهد.

  توجه داشته باشید که این قابلیت هنوز کاملاً آماده نیست. Southwest هنگامی که تیم فناوری خود این قابلیت تبدیل را ایجاد کرد ، به مشتریان اطلاع می دهد.

  برنامه افزودنی وضعیت نخبگان و الزامات جدید

  اگر وضعیت A-List یا A-List Southwest را تا 31 دسامبر 2020 ، نگه دارید. وضعیت اکنون تا 31 دسامبر 2021 تمدید خواهد شد.

  برای هر کسی که در ارتقاء مسابقه مسابقه ثبت نام کرده باشد ، مهلت این کار تا 30 اکتبر 2020 تمدید شده است تا شرایط را برآورده سازد.

  با توجه به اینکه دستیابی به وضعیت نخبگان قابل دستیابی تر است ، Southwest تمام حساب های Rapid Rewards را تقویت می کند. به طور خودکار 15000 امتیاز واجد شرایط (TQP) و 10 بخش یک طرفه واجد شرایط را به تعادل همه اضافه می کند.

  برای به دست آوردن وضعیت A-List ، اکنون به جای اینكه باید فقط 20،000 TQP یا 15 پرواز یک طرفه بدست آورید. 35000 TQP کامل یا 25 بخش (به لطف تقویت شما). برای ضربه زدن به وضعیت ترجیحی A-List ، باید 55،000 TQP یا 40 بخش یک طرفه به جای 70،000 TQP یا 50 یک طرفه کسب کنید.

  پسوند Companion Pass و شرایط جدید

  The Companion Pass برای کسانی که عاشق شرکت هواپیمایی Southwest Airlines هستند یک مزیت بسیار آرزو است. پس از دریافت گذرنامه ، معتبر است برای بقیه آن سال تقویم ، به علاوه کل سال بعد. برای کسانی که از طریق 31 دسامبر سال 2020 ، مزایای Companion Pass را به دست آورده اند ، اکنون تا 30 ژوئن 2021 تمدید می شوند.

  در حالی که این دوره تمدید اکنون به نظر عادلانه است ، به افرادی که قبلاً شرایط را رعایت کرده اند کمک نمی کند. برای به دست آوردن گذرگاه همراه در سال جاری. گذرنامه های صادر شده امسال تا پایان سال 2021 منقضی نمی شوند ، اما بیشتر مسافران هنوز هم در ماه های مسافرت به دلیل کروناویروس از دست نمی روند. هرچه این بحران طولانی تر شود ، ماه های فرصت های گمشده برای سفر Companion Pass بیشتر می شوند.

  برای کسانی که هنوز گذرگاه همراهی را به دست نیاورده اند ، جنوب غربی نیز دستیابی به آن را آسان تر می کند. همه اکانت های Rapid Rewards از 25،000 امتیاز واجد شرایط Companion Pass (CPQPs) و 25 بخش پرواز یک طرفه برخوردار می شوند ، به این معنی که شما باید به تنهایی 100،000 CPQP یا 75 پرواز را بدست آورید.

  خط اصلی

  Southwest با پسوندها و تغییراتی رخ داد که باید ترین وفادارترین پروازها را در این مواقع نامشخص نسبتاً خوشحال کند . کسانی که قبلاً در سال گذشته Companion Pass را به دست آورده اند ، ممکن است ناامید شوند که پاس آنها تمدید نشود ، اما همیشه ممکن است با توجه به بحران COVID-19 ، بازنگری ها و برنامه های افزودنی بیشتری وجود داشته باشد.

  گزینه جدید برای تبدیل بودجه سفر. امتیازات Rapid Rewards جالب و بی نظیر است. با فرض اینکه نرخ تبدیل به همان شکلی که Southwest می گوید منصفانه باشد ، این یک روش عالی برای تمدید عمر وجوه سفر شما به طور نامحدود است.

  چگونه می توان پاداش های خود را به حداکثر رساند

  شما می خواهید یک کارت اعتباری مسافرتی داشته باشید که اولویت آنچه مهم است برای تو. در اینجا انتخابهای ما برای بهترین کارتهای اعتباری مسافرتی از سال 2020 ، از جمله بهترین برای:

  آورده شده است.