6 چیزهایی که باید قبل از دریافت کارت اعتباری AmEx Blue Business Plus بدانید

در NerdWallet ، ما در تلاش هستیم تا با کمک به شما در تصمیم گیری های مالی به شما کمک کنیم. برای انجام این کار ، بسیاری از یا تمام محصولات ارائه شده در اینجا از طرف شرکای ما است. با این حال ، این بر ارزیابی های ما تأثیر نمی گذارد. نظرات ما خود ما است.

کارت اعتباری Blue Business® Plus از American Express یک کارت است که شاید شما تا به حال چیزی در مورد آن نشنیده اید زیرا به اندازه "عموزاده" AmEx محبوب نیست. کارت ویزیت پلاتین کارت از American Express و American Gold ® Business Gold Express Business Card ممکن است برخی از پیشنهادات استقبال چشمگیر را داشته باشند ، اما این کارت اعتباری کمتر شناخته شده ، پاداش های محکمی را کسب می کند که در بسیاری از مشاغل کوچک با هزینه سالانه 0 دلار پاداش خوبی کسب می کند. شرایط اعمال می شود.

در اینجا مزایا و ویژگی های کلیدی وجود دارد که قبل از اعمال باید در نظر بگیرید.

1. جایزه خوش آمد گویی چیست؟

بیایید ابتدا خبر بد را از این راه بدست آوریم: کارت اعتباری Blue Business® Plus از American Express احتمالاً وقتی صاحب کارت جدید می شوید ، پاداش استقبال خوبی برای شما نخواهد داشت. در سال 2019 گزارشهایی مبنی بر وجود پاداش از طریق پیشنهادهای هدفمند یا وقتی از طرف یک دوست ارسال شده است وجود دارد ، اما به طور کلی پیشنهاد خوش آمدید برای این کارت وجود ندارد.

کارت اعتباری Blue Business® Plus از American Express دارای هزینه سالانه 0 دلار است که باعث می شود فقدان پاداش خوش آمدید چنین معامله بدی نیست. بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک می دانند که این کارت یکی از بهترین گزینه ها برای کسب امتیاز در طول سال است. شرایط اعمال می شود.

»بیشتر بدانید: آیا Blue Business Plus برای من مناسب است؟

2. چند امتیاز می توانم کسب کنم

کارت اعتباری Blue Business® Plus از American Express به شما امکان می دهد برای هر خرید تنها ، با هزینه ای بالغ بر 50،000 دلار در هر سال تقویم ، 2 برابر امتیاز بدست آورید. این یک پتانسیل کل برای بدست آوردن 100،000 امتیاز جوایز عضویت در سال با نرخ سود 2 برابر آنها است. شرایط اعمال می شود.

شما لازم نیست نگران این باشید که کدام دسته از آنها جایزه می گیرند و کدام ها نیست ، زیرا این کارت در هر دسته هزینه 2 برابر مستقیم دارد. پس از رسیدن به آستانه سالانه 50،000 دلار ، در هر خریدی که روی کارت انجام می شود ، 1 برابر درآمد کسب خواهید کرد. شرایط اعمال می شود.

3. چقدر می توانم برای کارت هزینه کنم

از آنجا که این کارت اعتباری است (کارت شارژ مانند برخی از کارتهای American Express) نیست ، هنگام تأیید کارت برای شما یک مقدار اعتبار از پیش تعیین شده به شما داده می شود. کارت اعتباری Blue Business® Plus از American Express هنوز امکان ایجاد خرید بزرگتر از حد مجاز اعتبار خود را با منفعتی به نام قدرت خرید گسترش یافته امکان پذیر کرده است. این امر به شما امکان می دهد بیش از حد اعتبار خود را بدون مجازات برسانید ، تا زمانی که بیش از حد در تاریخ مقرر بازپرداخت آن را پرداخت کنید. برای ثبت نام لازم نیست از هیچ جهشی پرش کنید و هنوز هم باید مبلغ 2 برابر امتیاز را برای مقدار خود بدست آورید. شرایط اعمال می شود.

همچنین شما می توانید 0٪ APR را برای 12 ماه در خرید و نقل و انتقالات تعادل دریافت کنید ، و سپس APR در حال انجام از 13.24٪ – 19.24٪ APR متغیر.

اگر بزرگ باشید ، این می تواند فایده ای داشته باشد. خریدهایی که یکبار صاحب کارت شوید. شرایط استفاده کنید.

»بیشتر بدانید: چه کسی بیشتر از کارت اعتباری Blue Business Plus بهره می برد؟

4. با امتیازاتم چه کاری می توانم انجام دهم؟

پاداش عضویت American Express یک برنامه پاداش همه کاره است که به شما امکان می دهد از امتیازات خود برای سفر ، کارت های هدیه یا اعتبار خرید استفاده کنید ، از بین گزینه های دیگر.

  • پاداش عضویت خود را مستقیماً به 19 مورد مختلف منتقل کنید. شرکای هواپیمایی ، از جمله ایر کانادا ، بریتیش ایرویز و دلتا.
  • برای انتقال امتیاز خود از میان سه هتل زنجیره ای مختلف (انتخاب ، هیلتون و ماریوت) را انتخاب کنید.
  • برای رزرو مستقیم بلیط در American Express – از 100،000 امتیاز استفاده کنید – 100،000 پاداش عضویت در هنگام پرداخت امتیاز ، 1000 دلار ارزش سفر خواهد داشت.
  • با فروشگاه هایی مانند آمازون یا بهترین خرید ، هزینه پرداخت را پرداخت کنید. با این حال ، معمولاً اگر آنها را برای خرید پس انداز کنید ، از امتیاز خود به دست نمی آورید.

5. آیا می توانم کارت را برای کارمندان خود اضافه کنم؟

کارت اعتباری Blue Business® Plus از American Express به شما امکان می دهد تا بدون پرداخت هزینه ، 99 کارت کارمند اضافه کنید. این یک فرآیند آسان است که می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود ، انجام دهید و می توانید محدودیت ها و کنترل ها را برای هر کارمند تعیین کنید.

6. آیا مبلغی برای معاملات خارجی وجود دارد؟

کارت اعتباری Blue Business® Plus از American Express برای نگه داشتن کارت سالانه هزینه سالیانه را پرداخت نمی کند ، اما هنگامی که در خارج از کشور استفاده می شود ، مبلغ 2.7 درصد از هر تراکنش را پس از تبدیل دریافت می کند. به دلار آمریکا اگر به هر حال قصد سفر به خارج از كشور را دارید ، احتمالاً می خواهید از كارت دیگری استفاده كنید ، زیرا یافتن مؤسساتی كه American Express را قبول می كنند دشوارتر است.

چگونه حداكثر پاداش خود را بدست آورید.

شما می خواهید کارت اعتباری مسافرتی داشته باشید که برای شما مهم است. در اینجا انتخاب بهترین کارتهای اعتباری مسافرتی سال 2020 ، از جمله بهترین موارد برای:

برنامه ریزی سفر دارید؟ برای الهام بخشیدن و مشاوره بیشتر ، این مقالات را بررسی کنید:
بهترین کارت اعتباری سفر را برای شما پیدا کنید
حداکثر پاداش ها را با AmEx Trifecta
SmartMoney Podcast: پس انداز ، بودجه و مسافرت