5 چیزهایی که باید در مورد سالن های هواپیمایی یونایتد بدانید

لزوماً لازم نیست یک مسافر پرواز یا مسافر باشید تا از مسافرت های سالن های هواپیمایی United Airlines لذت ببرید. حتی اگر شما یک فرد مسافرتی هستید که می خواهید به یکی از سالن های یونایتد 45 پلاس در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید ، در اینجا پنج چیز است که باید بدانید.

1. آنچه در سالن های یونایتد انتظار دارید

بازدید از یک سالن یونایتد قبل از پرواز می تواند یک مکان آرامش بخش برای لذت بردن از وای فای رایگان به همراه نوشیدنی ها و میان وعده های مختلف را ارائه دهد. در حالی که سالن ها می تواند فرار خارق العاده از هرج و مرج فرودگاه باشد ، ایده خوبی است که انتظارات را از آنجایی که همه سالن های فرودگاه یکسان نیستند.

به عنوان مثال ، یونایتد اخیراً سالن های دنور ، لس آنجلس ، سن دیگو و سان فرانسیسکو را بازسازی کرد. تجربه شما در این مکان ها ممکن است با سایر فرودگاه ها با سالن های قدیمی تر یا مکانهای پاپ آپ موقت که شلوغ باشد و یا گزینه های میان وعده و نوشیدنی محدودی داشته باشد ، متفاوت باشد. شما باید برای مشروبات الکلی حق بیمه و شراب خوب پرداخت کنید.

2. کدام فرودگاه دارای سالن های یونایتد است؟

شما می توانید یک یا چند سالن یونایتد را در 33 فرودگاه در سراسر جهان ، از جمله 29 فرودگاه داخلی پیدا کنید.

 • Houston-Intercontinental. ] 3. United Club در مقابل سالن های United Polaris

  شبکه سالن های یونایتد شامل بیش از 45 مکان یونایتد کلاب و 5 سالن پولاریس است.

  اگر یک شبانه روزی یک روزه داشته باشید ، واجد شرایط هستید که به یک سالن United Club مراجعه کنید. یکی از این شرایط:

  • کلاس تجاری Flying United Polaris در ایالات متحده ، کلاس تجاری بین قاره ای یا کلاس تجاری بین المللی. پرسنل فعال ایالات متحده.

  • عضو کلوپ برگ افرا در کانادا.

  سالن های Polaris دارای امکانات اضافی مانند تخته های روز ، حمام و گزینه های ناهار خوری لذیذ است. آنها در شیکاگو-اوه ، هوستون بین قاره ای ، لس آنجلس ، نیوکارک و سان فرانسیسکو قرار دارند.

  دسترسی به سالن های پولاریس محدود کننده تر است. شما می توانید فقط در صورت حضور در یک سالن Polaris دیدن کنید:

  • کلاس تجاری پرواز United Polaris در یک پرواز بین المللی با مسافت طولانی.

  • پرواز بین المللی یا کلاس اول در یک شرکت هواپیمایی Star Alliance.

  حتی اگر طبقه بالا وضعیت متحد مسافت پلاس ، شما هنوز هم نیاز به ملاقات فوق برای بازدید از یک سالن Polaris.

  4. هزینه عضویت سالانه یک باشگاه یونایتد یا گذراندن یک روزه

  گذر یک بار به سالن های یونایتد کلاب 59 دلار هزینه دارد. می توانید به صورت حضوری یا از طریق برنامه تلفن همراه متحده پرداخت کنید. دارندگان پاس یک بار فقط می توانند کودکان زیر 2 سال را به صورت رایگان به همراه بیاورند.

  اگر یک مأمور پرواز مکرر باشید ، یونایتد عضویت سالانه را پیشنهاد می کند که می توانید با پرداخت پول یا مایل متحد آن را بپردازید.

  هزینه نقدی برای دسترسی سالانه به باشگاه

  هزینه مایل برای دسترسی سالانه به باشگاه

  با عضویت در باشگاه یونایتد ، می توانید یک کودک بزرگتر و وابسته زیر 21 سال یا حداکثر دو مهمان را به همراه داشته باشید.

  5. صرفه جویی در دسترسی به استراحت با یک کارت اعتباری با نام تجاری متحد

  بسته به عادت سفر شما ، می تواند یکی از این کارتهای اعتباری متحد را که دسترسی به سالن ارائه می دهد در نظر بگیرید:

  • United℠ Explorer Card (هزینه سالانه: [معرفی19659024] 0 دلار برای سال اول ، سپس 95 دلار ): دو باشگاه یک بار یونایتد پس از افتتاح حساب و هر سال برای سالگرد کارت شما می گذرد. ​​

  در حالی که [19659024] United Club℠ Infinite Card برای سال اول شیب تیز 0 دلار دارد ، سپس هزینه سالانه 525 دلار ، می تواند با توجه به پرداخت هزینه نقدی 650 دلاری برای عضویت سالانه در یونایتد کلوپ باشد. علاوه بر عضویت در باشگاه یونایتد ، دارندگان کارت همچنین می توانند جایزه خوشآمدگویی کسب کنند و در هزینه های کیسه های بررسی شده صرفه جویی کنند.

  حسن نیت ارائه شده از شرکت هواپیمایی یونایتد. چه چیزی برای شما مهم است در اینجا انتخابهای ما برای بهترین کارتهای اعتباری مسافرتی از سال 2020 ، از جمله بهترین ها برای:

  .