4 نکته تخصصی برای استخدام شدن از خانه

شکار همواره کمی استرس زا بوده است. خوب ، بسیار استرس زا همه گیر مطمئناً این مسئله را برطرف نکرده است.

بلکه در حال تغییر چشم انداز است. میلیون ها آمریکایی که تازه کار نشده اند همزمان کار را تعقیب می کنند. استخرهای متقاضی نیز با گسترش کار از راه دور به لحاظ جغرافیایی گسترش می یابد.

به علاوه ، حرکت در کل فرآیند استخدام از خانه موانع خاص خود را دارد. اگر در جامعه ای هستید که به طور کامل بازگشایی نشده و یا به دنبال کار دائمی از خانه هستید ، احتمالاً واقعیت جدید است.

در اینجا چهار روش برای تنظیم دقیق شکار شغل در خانه وجود دارد. [19659010] مهارت های خود را بسازید

این اوقات نامشخص حداقل یک مزیت برای جویندگان کار دارد: بسیاری از منابع برای یادگیری آنلاین در پاسخ به تأثیرات شیوع COVID-19 اکنون رایگان یا مقرون به صرفه تر هستند. بنابراین با یادگیری یا پیشرفت مهارت ، یا گرفتن گواهینامه خود را بازاریابی کنید (فکر کنید که روی Excel تسلط پیدا کنید یا یک انگشت پا را به سمت مدیریت پروژه بکشید). می توانید دوره های تقریباً مربوط به هر موضوعی را در سیستم عامل هایی مانند Coursera و Udemy بیابید.

"سپس آن نقطه گلوله را روی رزومه کاری خود قرار دهید. جولی کراتز ، بنیانگذار Next Pivot Point ، یک سازمان آموزش رهبری ، می گوید: حتی اگر آنها یک پروسه رسمی صدور گواهینامه را نداشته باشند ، این یک کار بزرگ است. حتی اگر در تجربه کار در طول همه گیری دچار شکاف شدید باشید ، تأثیرگذارتر خواهید بود.

به خود اعتبار بدهید

شاید شما 100 درصد از موارد ذکر شده برای موقعیت را برآورده نکنید یا در نظر دارید [19659002] مسیر جدید شغلی . اجازه ندهید که این امر جلوی اعمال شما را بگیرد.

مطمئن باشید و سعی کنید از هر چیزی که فاقد آن هستید عذرخواهی کنید و یا در غیر این صورت توجه خود را جلب کنید.

" آنچه در عوض باید انجام دهید این است که در واقع کارهایی را که انجام می دهید بازی کنید. مهارتهایی را که در توضیحات شغلی دارید ، بازی کنید. پیشینه ای را که دارید داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که شما داستان این را می گویید که چگونه می توانید مسئولیت های واقعی کار را انجام دهید. "

سازگاری خود را برجسته کنید

مشاغل در سراسر کشور در حال حل و فصل هستند. نرمال های جدید این ممکن است شامل پیکربندی مجدد مکانهای کاری یا یادگیری کار از راه دور باشد. با نشان دادن اینکه می توانید با تغییراتی روبرو شوید ، احساس خوبی خواهید کرد. چطوری این کار را انجام میدهی؟ ویژگی ها و نگرش های شخصیتی مانند انعطاف پذیری ، همدلی و خلاقیت ، که به مهارت های نرم مشهور است ، به نمایش گذاشته شود.

"با افرادی که نمی توانند در همکاران همکار خود باشند ، توانایی نشان دادن اینکه شما مهارت های ارتباطی و همکاری خوبی دارید ، بسیار مهم است. در حال حاضر ، "کیم می گوید.

رزومه ها و فرم های درخواست اغلب به مهارت های سخت می چرخند: مهارت های فنی ، قابل اندازه گیری مانند مهارت در یک نرم افزار خاص یا زبان برنامه نویسی. اما نامه اختصاصی و مصاحبه شما می تواند مکان های مناسبی برای وارد کردن مهارت های نرم باشد.

مهارت های قابل انتقال نیز برای ذکر آنها بسیار مهم است ، به خصوص اگر به دنبال تغییر نقش ها یا صنایع هستید. اینها مهارتهایی هستند که برای طیف گسترده ای از نقشها اعمال می شوند و می توانند مهارتهای نرم و سختی مانند فروش ، نوشتن یا رهبری را شامل شوند.

"تجربه مدیریت یک تیم از راه دور در حال حاضر بسیار زیاد خواهد بود زیرا مدیران بسیار معدودی مانند این مدیریت کرده اند. Kratz می گوید. "اما حتی با موفقیت در یک تیم مجازی ، به ویژه اگر می توانید با موفقیت هایی که در آن تیم به دست آورده اید ، هدایت کنید ، واقعاً خوب پیش می رود."

آماده شدن برای مصاحبه های مجازی

روند مصاحبه می تواند عمدتاً یا کاملاً باشد. ، مجازی – حتی اگر خود شغل برنامه ریزی نشده باشد. مشاوره استاندارد مصاحبه هنوز هم اعمال می شود: لباس حرفه ای بپوشید ، سؤالات هوشمند بپرسید و غیره. اما شما همچنین باید چند بهترین روش جدید را اتخاذ کنید.

اگر مصاحبه به شما داده شده است ، از شرکت بپرسید که این روند به چه شکلی خواهد بود. چقد طول میکشه؟ با چه کسی ملاقات خواهید کرد؟ آیا این بیش از بزرگنمایی ، گوگل ، اسکایپ یا چیز دیگری خواهد بود؟

سپس ، یک روند خشک را انجام دهید. اتصال صوتی ، تصویری و اینترنت را در دستگاه خود آزمایش کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز مزاحم یا نامناسب در پس زمینه قابل مشاهده نیست (پشته ای از ظروف کثیف ظاهر خوبی نیست). با این نرم افزار آشنا شوید ، بنابراین می دانید که کنترل ها در کجا قرار دارند.

"شما نمی خواهید اولین تجربه خود را با آن نرم افزار داشته باشید یا اینکه این پلتفرم برای ورود به آن تلاش می کند در حالی که می دانید استخدام کننده منتظر است. ، "کیم می گوید.

برای اندازه گیری خوب ، یک دوست مصاحبه مسخره ترتیب دهید که می تواند به شما اطلاع دهد چگونه همه چیز به نظر می رسد و از طرف دیگر چگونه به نظر می رسد. سرانجام ، به افرادی که با آنها زندگی می کنید بگویید وقتی که به تجهیزات مشترک و زمان بی وقفه و آرام نیاز دارید.

این مقاله توسط NerdWallet نوشته شده است و در ابتدا توسط Associated Press منتشر شده است.

. از خانه