14 نکته برای یافتن بهترین پیشنهادات و پیشنهادات دوشنبه سایبری

دوشنبه سایبری چیست؟

دوشنبه سایبری در دوشنبه ای جشن گرفته می شود كه چهار روز پس از تعطیلات شكرانه ایالات متحده فرا می رسد. این روز در سال 2005 توسط الن دیویس از فدراسیون ملی خرده فروشی معرفی شد. این کار برای ایجاد انگیزه بیشتر در خرید آنلاین انجام شد و بعد از فروش سالانه جمعه سیاه رخ می دهد. معاملات دوشنبه سایبری خیلی زود شروع می شود و تا چند هفته دیگر در "هفته سایبر" ادامه دارد.

فروش سال به سال در حال افزایش است و در حال حاضر ، کسب و کارهایی با ارزش میلیاردها دلار در طی فروش دوشنبه سایبر انجام می شود. این به افزایش فروش محصولات و ابزارهای الکترونیکی کمک می کند. مردم در این فصل فروش بیشتر جدیدترین ابزارها و لوازم جانبی فنی را خریداری می کنند. شرکت ها معاملات و تخفیف های ویژه متعددی را برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان موجود ارائه می دهند.

در سال 2018 فروش کل دوشنبه سایبری به 7.9 میلیارد دلار رسید. این شوق خرید به انگلیس نیز گسترش یافته و از آن زمان به سرعت در حال رشد است. این یک فرصت عالی برای خریداران است که در بسیاری از موارد مورد علاقه خود معاملات عالی را انجام می دهند. در زیر چند نکته برای گرفتن بهترین معاملات دوشنبه سایبری در سال جاری ذکر شده است.

نکات مهم برای یافتن بهترین معاملات دوشنبه سایبری

1. سایت های خرده فروش آنلاین مورد علاقه خود را علامت گذاری کنید

ایجاد یک نشانک از وب سایت های مختلف خرده فروشی برای استفاده از چندین محصول ، مارک و پیشنهادات موجود در سراسر طیف ایده خوبی است. این به شما کمک می کند تا مقایسه های دقیق بین سایت ها را انجام دهید و بهترین معامله را که تمام نیازهای شما را برآورده می کند انتخاب کنید. در مورد معاملات برتر دوشنبه سایبری ایده بهتری کسب کنید و تصمیمات درستی برای صرفه جویی در هزینه و دریافت محصولات عالی برای لذت بردن از سبک زندگی بهتر بگیرید.

با هزاران وب سایت تعداد بی شماری از محصولات با معاملات ویژه را ارائه می دهید. علامت گذاری به شما کمک می کند تا همه سایت های ضروری و مهم را در یک مکان ذخیره کنید. همچنین می توانید یک پوشه Cyber ​​Monday را باز کنید تا در همه وب سایت های خاص صرفه جویی کنید و در وقت اولیه صرفه جویی کنید و مطالب خود را دریافت کنید.

2. از داده های فروش سال گذشته ایده بگیرید

Cyber ​​Monday فقط یک بار در سال اتفاق می افتد و یکی از شلوغ ترین فصل های خرید در سال است. شما فقط می توانید بروشورهای سال گذشته را برای هر خرده فروشی گوگل کرده و از آن برای جمع آوری داده ها برای نیازهای خرید خود استفاده کنید. شما می توانید بهترین معاملات را پیدا کنید. خرده فروشان معاملات قدیمی را سال به سال بازیافت نمی کنند اما مشتری می تواند بر اساس داده های گذشته پیش بینی کند که کدام نوع محصولات بهترین معاملات را به دست می آورند.

این روش همچنین به شما کمک می کند تا کالای خاصی را که از دست می دهید از دست ندهید. آرزوی خرید. همچنین ، برای آگهی های گذشته و داده های فروش Cyber ​​Monday به وب سایت های رسمی خرده فروش مراجعه کنید. از این داده ها برای درک قیمت محصولات و مقایسه مناسب استفاده کنید.

3. مشترک شدن در خبرنامه های خرده فروشی خوب

این یک استراتژی کمی قدیمی است اما هنوز برای دستیابی به تمام اطلاعات لازم در مورد محصولات مفید است. برای ثبت نام در خبرنامه ایمیل زمان زیادی لازم نیست. این کار را برای تمام خرده فروشانی که قصد دارید در این فصل تعطیلات برای خرید در نظر بگیرید ، انجام دهید. برای ذخیره همه این خبرنامه ها و ایمیل های تبلیغاتی می توانید یک پوشه جداگانه در ایمیل خود ایجاد کنید.

 مشترک شدن در خبرنامه های خرده فروشی خوب

Gmail همه ایمیل های تبلیغاتی را به پوشه دیگری می فرستد. از این رو می توانید آن پوشه را بررسی کنید تا ایمیل های مربوطه را پیدا کنید. برخی از خبرنامه های Cyber ​​Monday همچنین لینک پیشنهادهای ویژه و معاملات را ارائه می دهند. این یک روش عالی برای به دست آوردن اطلاعات معتبر از شرکت ها در مورد محصولات و خدمات آنها است.

4. برای ارتباط با خرده فروشان از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

اتصال به خرده فروشان از طریق رسانه های اجتماعی مخصوصاً در فصل خرید ایده خوبی است. این همچنین به شما کمک می کند تا از دست دادن معاملات خوب جلوگیری کنید و پیشنهادهای جذاب و جذاب همراه با تخفیف های جالب دریافت کنید.

 برای ارتباط با خرده فروشان از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

کافی است در سایت ها و برنامه های رسانه های اجتماعی جستجو کنید تا خرده فروشان مورد علاقه خود را پیدا کنید. سپس می توانید برای دریافت به روزرسانی های مداوم با آنها ارتباط برقرار کنید. در مورد معاملات ، پیشنهادات و تبلیغ محصولات مختلفی که می خواهید خریداری کنید. این به شما کمک می کند تا تصمیمات بهتری بگیرید.

5. جزئیات مربوط به هزینه ها و سیاست های حمل و نقل را بیابید

Cyber ​​Monday یکی از شلوغ ترین روزهای خرید آنلاین در سراسر جهان است. برخی از خرده فروشان هزینه حمل و نقل را که برای حمل کالا به آدرس مشتری تحمیل می شود ، می گیرند. از این رو بهتر است قبل از اینکه تصمیم بگیرید که قبل از خرید خود تصمیم بگیرید ، هزینه های حمل و نقل و سیاست های شرکت را بررسی کنید.

 جزئیات مربوط به هزینه ها و خط مشی های حمل و نقل را بیابید

هر شرکت مجموعه خود را ایجاد می کند قوانین و سیاست های مختلف بنابراین ، تمام اطلاعات لازم را برای انتخاب هوشمندانه بدست آورید. برای دریافت معاملات برتر دوشنبه سایبر در تمام محصولات مورد علاقه خود در سال جاری.

6. بسیاری از کارت های هدیه را جمع آوری کنید

جمع آوری کارت های هدیه راهی عالی برای پس انداز بیشتر در این فصل خرید است. این به شما کمک می کند تا تخفیف اضافی در تمام محصولات مورد علاقه خود دریافت کنید. این کارت های هدیه را می توانید به عزیزان خود نیز هدیه دهید. شرکتها معمولاً کارتهای هدیه برای جلب مشتری و همچنین وفاداری آنها به شرکت یا مارک تجاری به آنها هدیه می دهند.

 تعداد زیادی کارت هدیه جمع کنید

بعضی از افراد دوست دارند کارت های هدیه را جمع کنند و این به آنها کمک می کند تخفیف ویژه بگیرند پیشنهادات رایگان یافتن کارت های هدیه مناسب و استفاده به موقع از آنها بهترین راه برای پس انداز بیشتر و به دست آوردن بهترین معاملات دوشنبه سایبری در سال 2020 است.

7. لیست های هدیه را زودهنگام تهیه کنید

منتظر لحظه آخر نباشید تا لیست خواسته های خود را برای هدایا و هدیه هایی که قصد خرید آنها را دارید تهیه کنید. فقط یک کاغذ و قلم بگیرید یا لیستی از تلفن همراه خود شروع کنید تا تمام هدایایی را که برای خرید نیاز دارید به خاطر بسپارید. بهتر است آماده باشید و آماده باشید تا بعداً موارد مهم را به تأخیر بیندازید و فراموش کنید.

 لیست های هدیه را در اوایل آماده کنید

می توانید این لیست را به روز کنید و تمام تغییرات لازم را انجام دهید تا همه هدایای مناسب برای همه عزیزانتان در آن گنجانده شود. . برای شاد بودن و تقویت پیوند و روابط ، خانواده و دوستان خود را با برخی از هدایای متفکرانه غافلگیر کنید.

8. درباره سیاست های بازگشت

بیشتر بخوانید اکثر شرکت ها قوانین و سیاست های مختلفی در مورد بازگشت محصول دارند. اگر محصولی را که به هر دلیل خاصی خریداری می کنید دوست ندارید. بسته به سیاست بازگشت شرکت می توانید آن را به شرکت برگردانید و بازپرداخت کنید.

بیشتر سیاست های شرکت را می توانید بصورت آنلاین در وب سایت شرکت پیدا کنید. اگر سیاست های بازگشت را جستجو کنید ، حتی سیاست های بازگشت را می توان یافت. اطلاع از سیاست های بازگشت به شما کمک می کند تا تصمیم بهتری بگیرید و محصول مناسب و مطابق با علاقه خود را بدست آورید. در صورت عدم رضایت کامل از محصول ، همیشه می توانید آن را مطابق با خط مشی شرکت برگردانید.

9. یک صفحه گسترده با اطلاعات فروش به همراه پیوندهای مناسب تهیه کنید

حفظ یک صفحه گسترده با تمام اطلاعات مهم Cyber ​​Monday 2020 می تواند به شما در جهت پیگیری معاملات و پیشنهادات موجود در چندین وب سایت کمک کند. این می تواند با استفاده از MS Excel یا برگه Google شامل پیوندهای وب سایت و سایر جزئیات لازم انجام شود.

زمان آن است که سازماندهی شود و همه این اطلاعات را ذخیره کنید تا از دست دادن معاملات ویژه جلوگیری کنید. تمام سایت های مهم خرده فروشی را به همراه پیوندهای سایت و پیوندهای خاص محصول لیست کنید. تمام محصولات موردعلاقه خود را با بهترین قیمت دریافت کنید بدون اینکه چیزی را از دست بدهید.

10. یک برنامه یا وب سایت ابزار مقایسه قیمت مناسب پیدا کنید

داشتن یک ابزار مقایسه قیمت به شما کمک می کند تا قیمت های مختلف فروش محصولات را درک کنید. ابزارها و برنامه های مقایسه قیمت به شما امکان می دهد محصول مناسب را با قیمت مناسب بدست آورید.

شما می توانید با مقایسه قیمت های خرده فروشان مختلف ، درمورد چقدر پول پس انداز کنید ، ایده بگیرید. بهترین معاملات را بگیرید و از معاملات بد خودداری کنید تا در سال جاری پول بیشتری پس انداز کنید.

11. تعیین بودجه شفاف

برای دستیابی به بهترین معاملات Cyber ​​Monday 2020 ، تعیین یک بودجه مشخص قبل از برنامه ریزی برای خرید مهم است. بودجه خاصی را برای انواع مختلفی از وسایل مورد نیاز خود از نظر مد ، اسباب ، لوازم جانبی ، لوازم خانگی ، لپ تاپ ، دسک تاپ و غیره برنامه ریزی کنید.

 بودجه واضحی تعیین کنید

بودجه مناسب به شما کمک می کند تا تمام پرداخت ها را انجام دهید به راحتی انجام دهید و خرید خود را به روشی کمتر استرس زا انجام دهید. پس انداز خود را شروع کنید تا از خرید لذت ببرید و همه چیزهای مورد علاقه خود را پیدا کنید.

12. سطح امنیتی وب سایت را بررسی کنید

سعی نکنید در سایت هایی با سطح امنیتی ضعیف خرید کنید. انجام خرید آنلاین در وب سایت هایی که سطح امنیت کمتری دارند خطرناک است. با نادیده گرفتن امنیت وب سایت ، می توانید داده یا پول خود را از دست دهید.

 بررسی سطح امنیت وب سایت

بنابراین از این رو بسیار مهم است که به URL سایت مراجعه کرده و بررسی کنید آیا سایت با "HTTPS شروع می شود" "و نه" HTTP ". 's' مخفف safe است ، و آن را به گزینه ایمن تری تبدیل می کند. اطلاعات کارت اعتباری یا کارت نقدی خود را در سایتهای بدون امنیت وارد نکنید.

13. برای خرید آنلاین از حالت ناشناس استفاده کنید

هنگام انجام خریدهای آنلاین استفاده از حالت ناشناس در مرورگر ضروری است. این به شما کمک می کند که پس انداز بیشتری داشته باشید زیرا شرکت ها قیمت کمتری برای کالای انتخابی شما برای خرید ارائه می دهند.

 از حالت ناشناس برای خرید آنلاین استفاده کنید

حالت ناشناس جزئیات خریدار و سابقه جستجو در گذشته را نشان نمی دهد خرده فروشان این ایمنی و حفاظت بهتر در برابر پیام های ناخواسته ناخواسته را ارائه می دهد. از این رو ، به شما کمک خواهد کرد که بیشتر پس انداز کنید و معاملات و پیشنهادات مناسب دوشنبه سایبری را بدست آورید.

14. برای خرید از کارت اعتباری پاداش استفاده کنید

صرفه جویی در Cyber ​​Monday خود را می توانید با استفاده از کارت اعتباری پاداش به حداکثر برسانید. کارت اعتباری محافظت بیشتری در برابر تقلب ارائه می دهد و همچنین امکان ایجاد اعتبار را فراهم می کند. شرکت های خرده فروشی برای مشتریانی که از کارت اعتباری استفاده می کنند ، جوایز ثبت نام و غیره را ارائه می دهند و این گزینه را به گزینه مناسبی تبدیل می کند.

 از کارت اعتباری پاداش برای خرید استفاده کنید

کارت اعتباری همچنین خلاصه ای از هزینه ها را در هر زمان که نیاز به تأیید یا تأیید دارید ، ارائه می دهد. تمام هزینه های خود را بررسی کنید بنابراین استفاده از کارت اعتباری پاداش برای تمام خریدهای آنلاین خود برای بهره مندی از مزایا و جوایز ، ایده ای هوشمندانه است.