11 نکته مفید برای بهترین پیشنهادات و پیشنهادات جمعه سیاه 2020

جمعه سیاه درست بعد از پنجشنبه چهارم جشن گرفته می شود. هر ماه نوامبر ، که اتفاقاً روز شکرگذاری است.

در آغاز ، به دلیل خرید زیاد و رفتار غیرقابل کنترل مردم ، پلیس شروع به نامگذاری آن به عنوان جمعه سیاه کرد و استفاده از این نام همچنان ادامه داشت. این روز یکی از شلوغ ترین روزها برای خرید و یک روز چالش برانگیز است. برخی از افراد فقط تحت تأثیر معاملات و پیشنهادات متعدد قرار گرفته اند و به همین دلیل در انتخاب خود گیج می شوند.

اکثر مغازه ها تخفیف های بسیار زیاد و پیشنهادات جذابی را برای جلب مشتریان فراهم می کنند و آنها را با محصولات و خدمات دلچسب می کنند. همه مشتاقانه منتظر فروش جمعه سیاه هستند تا محصولات مورد علاقه خود را با قیمت تخفیف دریافت کنند.

این روز یکی از رقابتی ترین روزهای فروش خرده فروشان در ایالات متحده و چند کشور دیگر است. یک شور و هیجان خرید وجود دارد که هنگامی اتفاق می افتد که بسیاری از مردم هجوم می آورند که همه چیزهای ضروری و رویایی خود را با قیمت های تخفیف زده اند.

برای گرفتن بهترین معاملات جمعه سیاه و پیشنهادهای ویژه ، هوشیاری و هوشمند بودن بسیار مهم است. ما در اینجا هستیم تا با برخی نکات به شما کمک کنیم تا از فروش سیاه جمعه 2020 استفاده بهینه کنید. نکات و ایده های جمعه سیاه زیر به شما کمک می کند تا پس انداز کنید و حداکثر سود را ببرید.

1. برنامه ریزی و تصمیم گیری در مورد آنچه شما دقیقاً نیاز دارید

برنامه ریزی و تصمیم گیری درباره موارد خاص مورد نیاز برای خرید بسیار مهم است. به اطراف خانه خود نگاه کنید و لیستی از تمام موارد مورد نیاز یا مواردی که قصد دارید آنها را به روز کنید ، تهیه کنید. شما باید یک برنامه مشخص داشته باشید و یک لیست مناسب از مواردی که می خواهید در این فصل خرید جمعه سیاه بخرید.

لیست شما باید حاوی چک لیست تمام محصولات مورد نیاز شما برای زمان کریسمس باشد و فراموش نکنید که هدایا را نیز در آن قرار دهید برای شما عزیزان لیست های خود را آماده کنید خیلی زودتر از وقت شماست تا بهترین پیشنهادات و پیشنهادات را در مورد تمام محصولاتی که می خواهید بخرید به دست آورید. همچنین ، قیمت تقریبی همه محصولات موجود در لیست خود را بررسی کنید.

2. بودجه مناسب تهیه کنید

بدون داشتن یک برنامه بودجه مناسب به راحتی گیج می شوید و وسایل خریداری می کنید. از این رو ، داشتن یک بودجه مناسب و دانستن محدودیت هایی که می توانید صرف کنید ، همیشه ایده خوبی است. اگر قصد خرید بسیاری از اقلام گران قیمت را دارید ، می توانید برای رسیدن به اهداف خود خیلی زود پس انداز کنید.

تمام پول و منابع خود را صرف خرید معاملات جمعه جمعه سیاه نکنید ، زیرا ماه دسامبر می تواند ماه گرانی باشد و شما باید بر این اساس برنامه ریزی کنید.

3. لیست خواسته های جمعه سیاه را در تلفن هوشمند خود شروع کنید

اگر لیست خواسته های تلفن هوشمند خود را برای اطلاع رسانی تهیه کنید ، همیشه می توانید برای فروش جمعه سیاه آماده باشید. این کار را با استفاده از برنامه دفترچه یادداشت انجام دهید یا برخی از برنامه های مربوطه را بارگیری کنید.

پس از تهیه لیست خود ، یک یادآوری برای فروش تنظیم کنید و برای آن آماده باشید. سبک کلاسیک استفاده از نت و آهنربا روی یخچال نیز اگر کمی قدیمی باشید می تواند به شما کمک کند. به روز رسانی لیست خواسته های خود ادامه دهید و تمام تغییرات لازم را با توجه به نیازها و نیازهای خاص خود انجام دهید.

4. درباره کالاهایی که می خواهید خریداری کنید تحقیق کنید

درباره همه محصولاتی که می خواهید بخرید تحقیق صحیح انجام دهید. مخصوصاً در حین فروش ، محصولات زیادی در دسترس است و می تواند گیج کننده باشد. تمام بررسی های محصولات محصولات ارائه شده توسط مشتریان را بررسی کنید و همچنین رتبه بندی آنها را ببینید. این به شما کمک می کند تا بهتر انتخاب و تصمیم بگیرید. توضیحات ، مشخصات ، ویژگی های محصول را بخوانید و همچنین قیمت آن را بررسی کنید.

یک تحقیق خوب به شما کمک می کند تا در زمان مناسب تصمیم درست بگیرید و بهترین محصولات را با بهترین قیمت به دست آورید.

5. نشانه گذاری وب سایت های خرده فروشان

این ایده بسیار مفیدی است که لیستی از همه وب سایت های خرید مورد علاقه خود را در یک مکان داشته باشید. بسیاری از مردم از این ایده منحصر به فرد استفاده نمی کنند. می توانید برای هر سایت چند کلمه توصیف اضافه کنید و جزئیات آن را ذخیره کنید. برای صرفه جویی در وقت و جلوگیری از سردرگمی ، یک پوشه جداگانه برای خرید آنلاین جمعه سیاه یا خرید در تعطیلات ایجاد کنید.

این به شما کمک می کند مقایسه سریع و م andثر داشته باشید و کارهای اولیه را در اولین فرصت انتخاب کنید. از این رو می توانید با استفاده از این روش در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید.

6. برنامه سفر خود را برنامه ریزی کنید

تهیه یک برنامه سفر خوب می تواند به شما در صرفه جویی در وقت و منابع کمک کند. مخصوصاً هنگام خرید داشتن یک ایده روشن در ذهن ، کارها را راحت تر و راحت تر می کند. دیدن همه تبلیغات چندین وب سایت و فروشگاه در سراسر کشور در بعضی مواقع طاقت فرسا است.

فروشگاه های مختلف پیشنهادات و تخفیف های ویژه متعددی را ارائه می دهند. از این رو ، برنامه ریزی مناسب برای دستیابی به بهترین معاملات و پیشنهادات موجود در مکان های مختلف بسیار مهم است. بهترین فروشگاه ها را به صورت آنلاین و آفلاین انتخاب کنید تا دقیقاً همان چیزی را که می خواهید پیدا کنید و قبل از اتمام سهام آنها را بخرید.

7. بارگیری یک برنامه Black Friday و Coupon Aggregator

رفتن به فروشگاه در حین فروش جمعه سیاه بدون برنامه مناسب می تواند میزان اطلاعات و فرصتی را که در دسترس شما است به شدت کاهش دهد. تهیه برنامه و کوپن های مربوطه مهم است تا از پیشنهادات و تخفیف های جمعه سیاه بیشترین بهره را ببرید.

موارد زیر برخی از برنامه های معروف است که می توانید این بار استفاده کنید

  • Shopular
  • The Black برنامه جمعه
  • Flipp
  • برنامه کوپن ها
  • برنامه Ubuy

بسیاری از برنامه های ویژه جمعه سیاه بسیار خوب دیگری وجود دارد که می توانید کوپن های خود را جستجو کرده و سعی کنید آنها را تهیه کنید و قبل از شروع فروش جمعه سیاه آماده باشید .

8. سیاست های فروشگاه را بخوانید

اگر سیاست های فروشگاه را با دقت بخوانید ، ایده بهتری درباره شرایط و ضوابط مربوط به پیشنهادات و سیاست های بازگشت خواهید داشت. فروشگاه های مختلف سیاست های کمی متنوعی دارند و دقیقاً آنها را دنبال می کنند.

بنابراین اگر محصولی را دوست ندارید یا خسارتی به آن وارد شده است ، باید فرآیند ذکر شده در سیاست شرکت را دنبال کنید. فروشگاه ها لیستی از تمام کالاهایی را که می فروشند نگهداری می کنند و همچنین بانک اطلاعاتی مشتری دارند.

9. از حالت خصوصی مرورگر استفاده کنید یا کوکی ها را غیرفعال کنید

اگر به حریم خصوصی اهمیت می دهید و می خواهید بهترین نرخ آنلاین را بدست آورید ، بهتر است از حالت خصوصی مرورگر خود استفاده کنید یا کوکی ها را غیرفعال کنید. این می تواند از استفاده شرکت ها از داده های شما و یا ارائه موارد ناخواسته در برخی مواقع جلوگیری کند.

قیمت ها نیز بر اساس داده های جستجوی گذشته شما کمی بالاتر خواهد بود. از این رو حالت خصوصی می تواند جستجوی بهتر را با قیمت های پایین تضمین کند. دریافت بهترین معاملات و پیشنهادات می تواند جمعه سیاه شما را ویژه کند.

10. در اوایل

قیمت محصولات را پیگیری کنید اگر از قیمت واقعی محصولات قبل و در حین فروش جمعه سیاه اطلاع دارید ، تصمیم گیری صحیح مفید خواهد بود. بعضی اوقات قیمت ها اصلا تغییر نمی کنند. بنابراین قیمت ها را یادداشت کنید تا بدانید چه میزان پس انداز کرده اید و سایت هایی که بهترین قیمت را ارائه می دهند.

این می تواند به شما در پس انداز بیشتر کمک کند و ایده بهتری در مورد قیمت های ارائه شده برای تمام محصولات مورد علاقه خود داشته باشید. همچنین می توانید قیمت ها را با فروشگاه های مختلف آنلاین و آفلاین مقایسه کنید تا بهترین قیمت را داشته باشید. در صورت آگاهی از قیمت های لازم محصول ، شکستن معاملات آنلاین جمعه سیاه آسان تر خواهد بود.

11. استفاده از صفحه گسترده اکسل

را در نظر بگیرید. حفظ یک صفحه گسترده با جزئیاتی مانند مشخصات محصول ، قیمت ها و لینک های وب ایده خوبی است. داشتن صفحه گسترده باعث کاهش سردرگمی و تأخیر در دریافت محصولات می شود. همه جزئیات لازم را می توان در صفحه گسترده برای ارجاع در هر زمان ذخیره کرد.

قطعاً چنین ایده هایی می توانند به شما کمک کنند تا در فصل فروش بهترین معاملات و پیشنهادات را بدست آورید و به شما کمک می کنند بدون اینکه بعداً پشیمان شوید تصمیم درستی بگیرید. تمام محصولات رویایی خود را با قیمت های جذاب دریافت کنید و در سال جاری صرفه جویی زیادی کنید.