10 بهترین ابزار نظافت سگ برای تمیز کردن سگ در خانه

انتخاب لوازم مناسب نظافت سگ برای هر عاشق سگ می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. بازار مملو از مارک های مختلفی است که ادعا می کنند بهترین محصول است. بنابراین شما باید کیفیت محصولات و ارزشی را که ارائه می دهد درک کنید. قبل از تصمیم گیری در مورد خرید.

برای کشف بهترین مواردی که برای حیوان خانگی شما در دسترس است ، باید با انجام تحقیقات آنلاین به برخی از مشاوره ها و نظرات تخصصی توجه کنید. حیوان خانگی شما سزاوار بهترین هاست و شما باید بدانید که چگونه برخی از محصولات می توانند به شما در سگ تمیز ، سالم ، آراسته و خوشحال کمک کنند.

سخت است که حیوانات خانگی ما در سکوت رنج بکشند زیرا آنها نمی توانند ارتباط برقرار کنند ، ما نمی توانیم درک مسائل واقعی آنها از این رو ما باید نسبت به حیوانات خانگی خود دلسوز و مهربان باشیم و به خوبی از آنها مراقبت کنیم. به طور کلی ، حیوانات خانگی صاحبان خود را بدون قید و شرط دوست دارند و ما نیز باید همان عشق را تلافی کنیم. حیوانات خانگی خود را همیشه زیبا و خوشحال نگه دارید.

در زیر لیستی از محصولات فوق العاده آورده شده است. ما برای کمک به شما جمع آوری کرده ایم ، حیوانات خانگی خود را به خوبی مرتب کرده و آنها را فعال ، هوشمند ، سالم و سعادتمند نگه می داریم.

سمپاش دوش ود پت Waterpik PPR-252 یک عصای منحصر به فرد است که پوشش کامل برای شستن سگهای همه را فراهم می کند اندازه ها و انواع کار با آن آسان است ، زیرا فقط به یک دست نیاز دارد در حالی که می توان از دست دیگر برای کف و مالش حیوان خانگی استفاده کرد.

 Waterpik PPR-252 Pet Wand Pro Spray (19659007) حداکثر پوشش و قدرت لازم برای پاک کردن شامپو را فراهم می کند. آب می تواند به پوست خز ضخیم سگ نفوذ کند تا با اسپری باریک هدفمند ، شستشوی موثری ایجاد کند. شستشوی مناطق حساس به راحتی نیز بسیار مفید است. </span></p>
<p><span style= از این عصای حیوان خانگی می توان داخل و خارج از خانه استفاده کرد تا حمامی عالی برای سگ حیوان خانگی شما فراهم کند تا کاملا تمیز و مرتب باشد.

کیسه نظافت سگ برای حمل و نگهداری لوازم جانبی نظافت و سایر وسایل سگ بسیار ضروری است. این لباس جمع آوری حیوان خانگی Teamoy دارای جیب های بسیاری برای نگهداری همه لوازم نظافت حیوانات خانگی مانند برس ، حوله ، دستکش مخصوص نظافت ، اسپری و … با خیال راحت و ایمن است.

 Teamoy Pet Grooming Tote

دارای جیب زیپ جلویی است که دارای نوارهای الاستیک در اندازه های مختلف با اسلاتهایی که مخصوص ناخن گیرها ، قیچی های نظافت ، شانه کک و … طراحی شده اند. از جیب زیپ داخلی کوچک می توان برای کارهای کوچک استفاده کرد.

این کیف از مواد نایلونی با کیفیت بالا ساخته شده است که می تواند دوام داشته باشد طولانی است و همچنین می تواند به هر عاشق سگ هدیه داده شود. آنها واقعاً از چنین هدیه ای زیبا و مفید قدردانی خواهند کرد.

این دستکشهای نظافت و دستشویی حیوانات اهلی در واقع یک محصول 4 در 1 هستند. می توان از آن برای نظافت ملایم ، ریزش ، حمام و ماساژ سگ حیوان خانگی خزدار و بانمک خود استفاده کرد. به راحتی می تواند موها و گره های شل شده را از بین ببرد و یک خز براق و براق را نشان دهد.

نوک های انعطاف پذیر و مناسب پوست ، حیوان خانگی شما را قادر می سازد از جلسات نظافت و ماساژ لذت ببرد. این یک ابزار مناسب برای گربه ها ، سگ ها ، اسب ها و هر حیوان خانگی مویی است. رویای شما برای داشتن یک حیوان خانگی خانگی هوشمند ، سالم و زیبا همراه با خانه ای بدون مو تا حد زیادی با استفاده از این محصول منحصر به فرد امکان پذیر است.

ناخن گیرهای حیوانات خانگی Gonicc یک ناخن گیر طراحی ارگونومیک با دسته های غیر لغزنده است . آنها از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده اند که بسیار با دوام هستند و ماندگاری زیادی دارند. این یک ویژگی ویژه باز کردن قفل است که می تواند از استفاده کودکان جلوگیری کند.

 Gonicc Pets Nail Clippers And Trimmers

همچنین ، از آن برای لاک زدن ناخن های سگ خود با یک فایل ناخن مخفی که در دسته ذخیره شده است ، استفاده کنید. ناخن ها را بی نقص و جذاب نشان دهید. تیغه های ایستاده ایمنی خطر کوتاه شدن ناخن ها را بسیار کوتاه می کند.

بازوی نظافت حیوانات اهلی حیوانات خانگی Shelandy با گیره ابزاری بسیار ضروری برای نگه داشتن حیوان خانگی شما در طول جلسه نظافت است. ارتفاع بازوی نظافت تا 35 اینچ قابل تنظیم است و گیره تا ضخامت 1.96 اینچ متناسب با میز است. طول این حلقه بزرگ 22 اینچ و 26 اینچ است. طول این حلقه کوچک 22 اینچ است.

 بازوی نظافت حیوانات اهلی Shelandy با گیره

پیچ باید محکم شود تا محکم قرار بگیرد و از آسیب رساندن به حیوانات خانگی شما جلوگیری کند. این گیره را می توان محکم بر روی هر سطح میز صاف ثابت کرد و حیوان خانگی را در حلقه های تعیین شده قرار داد تا یک جلسه نظافت کامل انجام شود. این محصول شامل جدول نیست.

شامپوی مرکبات و کک مرکبات Hartz UltraGuard محصولی عالی برای تمیز ، ایمن و تازه بودن سگ حیوان خانگی شما است. این شامپوی با رایحه مرکبات از طریق تماس مستقیم کک و مک را از بین می برد. این یک بطری 18 اونسی وجود دارد و می تواند هر هفته برای درمان پیشگیری استفاده شود. هنگام تمیز کردن و معطر کردن.

 Hartz UltraGuard Citrus Flea & Tick Dog Shampoo

این شامپو فقط برای توله سگهای 6 ماهه و بالاتر قابل استفاده است. ابتدا کت حیوان خانگی را کاملاً با آب خیس کرده و سپس شامپو را به کت مالش دهید ، در حالیکه اطمینان حاصل کنید که لجن به چشم نمی خورد. سپس حیوان خانگی را از سر تا دم ماساژ دهید تا کت کاملا با کف کف پوش شود. این فرایند باید به صورت هفتگی تکرار شود تا بهترین نتیجه را بگیرد یا مگر اینکه حیوان خانگی احساس بهتر و تمیزتر کند.

ناخن گیرهای سگ Oneisall اکنون در یک نسخه جدید و به روز شده در دسترس هستند. اکنون از نور داخلی LED بهره می برد. وقتی ناخن های حیوانات خانگی بلندتر و ضخیم تر می شوند ، می توانید ناخن های حیوان خانگی را خرد کنید حتی اگر نور کم باشد. این به ناخن های حیوانات خانگی شما آسیب نمی رساند ، اما به شما این امکان را می دهد که کار را به راحتی و به سرعت با موفقیت به پایان برسانید.

 Oneisall Dog Nail Clippers

این آسیاب به راحتی در دست گرفته و گرفته می شود. می تواند نوک ناخن صاف و گردتری نسبت به آسیاب های دیگر ایجاد کند. استفاده از آن بسیار آسان است و با USB قابل شارژ است. سطح صدا کم است و همراه با یک موتور قدرتمند ارائه می شود. شما می توانید سرعت خود را بین سرعت بالا یا پایین تنظیم کنید و برای تمام سگهای اندازه کاملاً مناسب است.

هر صاحب حیوان خانگی دوست دارد این ابزار نظافت را داشته باشد ، به خصوص اگر حیوان خانگی آنها همیشه از گرفتگی مو رنج می برد. این محصول فرآیند نظافت را با استفاده از شانه های حیوانات خانگی با طول دوتایی برای ریزه کاری ، مهار کردن و شانه کردن ساده می کند. این دندان دارای دو دندان بلند و کوتاه فلزی است و از این رو زمان لازم برای از بین بردن موهای حیوان خانگی را کاهش می دهد.

این شانه حیوان خانگی می تواند برای موهای بلند یا کوتاه حیوانات خانگی استفاده شود. از آن استفاده کنید تا موهای پومرنیایی ها ، پودل ها ، بچه گربه های ایرانی و غیره را شانه کرده و با کت های بلند ابریشمی آنها را زیباتر از همیشه جلوه دهد.

 Poodle Pet Detangling Pet Comb

این شانه دارای دسته ضد لغزش برای از حوادث جلوگیری کنید دندانهای فولادی ضد زنگ بلند و کوتاه اطمینان حاصل می کنند که می تواند گره ها و تشک ها را به طور موثر برطرف کند. این یکی از بهترین شانه های حیوان خانگی قابل شستشو است که در بازار موجود است.

برس نرم و براق کننده خود تمیز کننده Ruff N Ruffus باعث می شود که نظافت در یک مرحله آسان باشد. برس پاک کننده موبر گره ها ، موهای سر و موهای آزاد را از خز حیوان خانگی به راحتی و به طور موثر برطرف می کند.

این برس عملکرد خاصی دارد. کافی است پس از اتمام کار یک دکمه بر روی برس نرم کننده فشار دهید و در حالی که موها کاملاً ریخته اند ، موها جمع می شوند. این برس برای اندازه های مختلف سگ و گربه ایده آل است تا بتواند آنها را از راحتی خانه مرتب کند.

 Ruff] N Ruffus Self-Cleaning Slicker Brush

این کیت همراه با یک شانه استیل ضد زنگ و ناخن گیر خانگی است. این برس اسلیکر با کیفیت بالا ، با دوام ، طولانی مدت و کار را به خوبی انجام می دهد.

سشوار IPettie برای حیوانات خانگی ابزاری عالی برای خشک کردن راحت موهای حیوانات خانگی شما در هر مکان بعد از حمام دادن به آنها است. همچنین به از بین بردن پیچ و خم و موهای مات به مو همزمان کمک می کند تا خشک شود.

این طرح در یک طرح 2 در 1 وجود دارد و برای جلوگیری از ترساندن حیوانات خانگی شما ساکت است. این گزینه های گرمای کم و زیاد برای انتخاب تنظیمات مناسب بر اساس نیاز دارد. این تنظیم گرما برای جلوگیری از سوزاندن موی حیوان خانگی کمتر از تنظیم موی انسان است.

 سشوار IPettie Pet

بیشتر برای حیوانات خانگی با موهای کوتاه مناسب است و به طور خاص برای سگها / گربه های کوچک و متوسط ​​طراحی شده است. . این برس با پین های استیل ضد زنگ نرم طراحی شده است. که دارای یک نوک محافظت شده در زاویه کمی هستند. این طراحی خاص به آن اجازه می دهد تا بدون ایجاد خراش روی پوست به عمق زیر لایه برسد. هنگامی که درجه حرارت بیش از حد بالا باشد به طور خودکار خاموش می شود.