چگونه از بلاک در اینستاگرام خارج شیم

در این مطلب به شما می گیم چطوری از بلاکی اینستاگرام خارج شین. پس با ما همراه باشین:

نداشتن پست برای اکانت های جدید

اگر به تازگی اینستا نصب کرده اید و فعالیت و پستی در صفحه خود ندارید اینستگرام شما را به عنوان یک ربات در نظر می گیرد و اکانت شما را بلاک می کند.

راه حل رفع بلاک:

همیشه در صورت ایجاد یک حساب جدید حداقل 10 پست را در صفحه خود منتشر کنید تا اینستا شما را یک ربات در نظر نگیرد اما دقت داشته باشید که قرار دادن این پست ها به صورت هم زمان نیز می تواند سبب روز مشکلاتی شود و باید به تدریج مثلا روزی یک پست این کار را انجام دهید.

گذاشتن پست های بی رویه

اگر به صورت بی رویه و پشت سر هم پست بگذارید این موضوع نیز می تواند سبب بلاک شدن اکانت شما شود.

راه حل رفع بلاک:

به صورت عادی و طبیعی عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید و زیاده روی نکنید

کامل نکردن اطلاعات حساب کاربری

شما برای ایجاد یک اکانت نیاز دارید تا اطلاعاتی را در صفحه ورود ذکر نمایید که این اطلاعات شامل عکس پروفایل،یک بیو و نوشته کوتاه، و… باشدکه در صورت عدم وجود هر یک از این موارد به دلیل حساسیت بالای این اپلیکیشن ممکن است اینستاگرام شما را به عنوان رباط در نظر بگیرد و موجب بلاک شدن اکانت شما شود.

 

بیشتر بخوانید :اکانت تجاری در اینستاگرام

 

راه حل رفع بلاک:

اطلاعات حساب کاربری خود را بررسی و در صورت ناقص بودن آن را تکمیل نمایید.

بیش از اندازه لایک نکنید

لایک کردن بیش از حد و مکرر نیز می تواند یکی دیگر از عوامل بلاک شدن باشد.

راه حل خارج شدن از بلاک:

طبق گزارش اینستاگرام شما در هر ساعت مجاز به لایک کردن حداکثر 350 پست می باشید پس سعی کنید این تعداد را در نظر بگیرید و بی رویه لایک نکنید.

بیش از اندازه فالو نکنید

همانطور که در قسمت های قبلی نیز اشاره شد فالو کردن بیش از حد افراد به جهت افزایش فالوور و دید شدن بیشتر نیز می تواند منجر به بلاک شدن اکانت شما شود پس از فالو کردن بیش از حد خود داری کنید.

راه حل بیرون آوردن اکانت از بلاک:

اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا در هر یک ساعت صد نفر را فالو کنید.در نتیجه اگر قصد افزایش فالوور را دارید این مقدار را در ذهن خود نگه داری و برای جلوگیری از بلاک شدن بیش از این مقدار فالو نکنید.

از منشن کردن زیاد افراد خودداری کنید

منشن کردن یعنی چه؟

منشن کرد یعنی بخواهید دوستان خود را در استوری و یا پست هایتان مورد خطاب قرار دهید که برای این کار علامت @ را قبل از آیدی شخص مورد نظر باید قرار دهید.

در منشن کردن نیز زیاده روی را کنار بگذارید چرا که ممکن است تکرار بیش از حد این عمل نیز موجب مسدود شدن و بلاک شدن حساب کاربری شما شود.به خصوص حساسیت اینستا بر منشن کردن افرادی است که جزء فالور ها و فالویینگ های شما قرار ندارند.برای مثال امروزه در اینستاگرام به سبب رونق کسب و کارها و دیده شدن بیشتر، از فراد می خواهند تا دوستان خود را در کامنت ها و زیر پست ها تگ و منشن کنند و ادعا می کند که به شخصی که تداد افراد بیشتر را منشن کرده است جایزه داده خواد شد که ممکن است برای کسب این جایزه شروع به منشن کردن افراد و بری افرایش این تعداد حتی افراد  ناشناس را نیز منشن کنید که این تکرار بی رویه و بیش از حد مجاز صورت خواهد گرفت و اینستاگرام شما را بلاک خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید :تغییرات جدید اینستاگرام

راه حل:

راه حل این بخش نیز بسیار ساده می باشد از تکرار بی رویه و بیش از حد مجاز خودداری کنید و در مسابقاتی که صرفا جهت بازارگرمی از شما می خواهند افرادی را منشن کنید شرکت نکنید و یا محتاطانه تر رفتار کنید.

استفاده بیش از حد از ربات های افزایش فالور،لایک و کامنت

همانطور که می دانید ربات هایی وجود دارد که می تواند شما را در جهت افزایش فالور،لایک و کامنت کمک کند.این ربات ها می توانند در جهت افزایش فالوور به شما کمک زیادی نمایند اما باید آگاه باشید که استفاده اصولی از این برنامه ها و ربات ها اهمیت ویژه ای دارد چرا که اینستاگرام فعالیت این ربات ها را به دلیل کاهش درامد تبلیغاتی خود تایید نمی کند.

راه حل:

برای استفاده از این ربات ها تعداد طبیعی فالو و لایک و کامنت را در نظر بگیرید و هم چنین از رباتی که دارای فعالیت های گوناگون و طبیعی می باشد استفاده کنید زیرا در صورت عدم رعایت این موارد اینستاگرام اکانت شما را مسدود خواهد کرد.

چگونه متوجه می شویم که بلاک شده ایم؟

زمانی که انیستاگرام پیجی را مسدود می کند اعمالی مانند فالو کردن،لایک کردن،کامنت گذاشتن و حتی نوشتن کپشن برای پست ها امکان پذیر نخواهد بود و گر بخواهی هر یک از این اقدامات را انجام دهید پیغام action blocked برای شما نمایش داده خواهد شد.

در صورت بلاک شدن اکانت اینستاگرام باید چه اقداماتی را انجام داد؟

اگر به صورت خواسته یا ناخواسته موجب رعایت نکردن قوانینی که برای انیستاگرام مهم است شوید اکانت شما بلاک می شود که در این صورت می توانید اقدامات زیر را انجام دهید.

راه حل اول رفع بلاک:

در صورتی که بلاک شدید و پیغامی که در تصویر نمایش داده شده است برایتان آمد بر روی قسمت tell us کلیک کنید و در ادامه اینستاگرام از شما می خوهد تا اطلاعات امنیتی را تکمیل کنید (از طریق ایمیل) و سپس برای اطمینان از این که شما یک شخص واقعی هستید از شما می خواهد تا عکستان را نیز ارسال نمایید و پس از به اتمام رسیدن این مراحل اکانت شما پس از چند روز مجددا فعال خواهد شد.

راه حل دوم:

یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای رفع بلاکی انجم دهید ثبت درخواست رفع بلاک از طریق بخش تنظیمات می باشد.برای این کار به بخش تنظیمات و  یا options بروید و پس از ورود به این بخش به پایین صفحه رفته و گزینه report a problem را بزنید.این قسمت به شما این امکان را می هد تا مشکلات متفاوت را به اینستاگرام گزارش دهید.در میان گزینه های موجود گزینه something isn’t working را انتخاب کنید. اکنون می توانید فرم را با درخواستی برای خروج از بلاک پر کرده و سپس آن را ارسال نمایید.

راه حل های دیگر برای رهایی از بلاک در اینستاگرام:

توجه مهم:

یکی از آسان ترین و مطمئن ترین راه ها به جهت رفع بلاکی اینستاگرام گذشت زمان می باشد.می توانید با چند روز صبر کردن و البته محدود کردن فعالیت خود در اینستا پس از چند روز از بلاکی خارج شوید.

هر آن چیزی که نیاز است در مورد تنظیمات اینستاگرام بدانید:

اینستاگرام پیوسته در حال انتشار نسخه های جدید و آپدیت های جدید می باشد که ممکن است افرادی که به تازگی این برنامه را نصب کرده باشند از بسیاری از این موارد بی خبر باشند و یا حتی سایر افراد نیز از بسیاری از این آپدیت ها و یا امکانات و قابلیت های تنظیمات آگاهی نداشته باشند.امروز در این مقاله می خواهیم تنظیمات اینستاگرام را از صفر تا صد مطابق با آخرین نسخه اینستاگرام به شما آموزش دهیم.

تنظیمات اینستاگرام در کدام بخش می باشد و چگونه باید وارد آن شویم؟

ابتدا برای پیدا کردن تنظیمات اینستاگرام باید از طریق زیر اقدام نمایید.

به قسمت پروفایل خود بروید در قسمت بالای صفحه سمت چپ روی سه خط راست کلیک کنید و اولین گزینه Settings می باشد.پس از ورود به بخش تنظیمات گزینه های زیر وجود دارد و می توانید با هر یک از بخش ها به صورت کامل آشنا شوید.

 1. در بخش اول با عبارت follow and invite friends که به معنای دعوت دوستان می باشد بر خواهید خورد.این بخش خود به سه بخش مجزای دیگر تقسیم می شود که عبارتند از:
 • Invite friends by whatsApp
 • Invite friends by sms
 • Invite friends by…

Invite friends by whatsapp :

با توجه به فیلترینگ تلگرام و روی آوردن اکثریت مردم به برنامه و پیام رسان واتساپ اینستاگرام به شما این امکان را داده است تا بتوانید دوستان خود را از طریق پیام رسان واتساپ دعوت نمایید.

Invite friends by sms :

در این بخش می توانید دوستان خود را از طریق پیامک به این برنامه دعوت کنید.

Invite friends by…  :

در این قسمت و با کلیک بر روی این گزینه صفحه ای برای شما باز خواهد شد که به شما این امکان را می دهد که دوستانتان را از طریق سایر برنامه های موجود در تلفن همراه خود به استفاده دعوت نمایید.

 1. دومین گزینه ای که در قسمت تنظیمات نشان داده می شود گزینه ای به نام your activity می باشد.در این بخش می توانید میانگین بازه زمانی ای را که در یک روز در این اپ صرف می کنید مشاهده کنید و در قسمت پایین نمودار میزان استفاده شما به صورت روزانه با ذکر روزهای هفته نشان داده شده است.
دنیای مجازی و غرق شدن در آن:

دنیای مجازی و استفاده از شبکه های اجتماعی یک ویژگی بدی که دارد غرق شدن در آن است و ممکن است به دلیل بررسی یک موضوع  وارد آن شوید اما سایر پیام ها و پست ها و خبر ها نیز توجهتان را جلب نماید و یک دفعه به خودتان بیایید و متوجه شوید که ساعت هاست در این برنامه وقت خود را گذرانده اید. از این  رو اینستاگرام یک قابلیت جالب تحت عنوان manage your time که به معنای مدیریت زمان می باشد را در این قسمت قرار داده است که با کلیک بر روی گزینه set daily reminder می توانید مدت زمانی را که می خواهید در طی روز از اینستاگرام استفاده کنید را تنظیم کنید و سپس اینستاگرام پس از رسیدن به این بازه زمانی به شما یادآوری خواهد کرد که این ایده می تواند ایده جالب و مناسبی به جهت استفاد اصولی از این برنامه باشد و دانشجویان،دانش آموزان و کارمندان را در جهت مدیریت بهتر زمان یاری نماید.

 

بیشتر بخوانید :ترفند های اینستاگرام

 1. قسمت سوم notifications :

این بخش مربوط به اطلاعیه ها و اطلاع رسانی اعمال رخداده شده مانند گذاشتن پست،استوری،پیغام و … می باشد.

در بخش اول گزینه pause all وجود دارد که در صورت روشن کردن این گزینه تمام اطلاع رسانی ها به شما متوقف خواهد شد و نوتیفی دریافت نمی کنید.

گزینه دوم در این بخش posts،stories and comments می باشد که دارای بخش های زیر می باشد:

این بخش مربوط به لایک کردن پست ها می شود که دارای سه گزینه زیر است:

 • Off
 • From people I follow
 • From everyone

می توانید گزینه اول به معنای خاموش کردن را انتخاب کنید و در صورتی که پست شما لایک می شود هیچ پیام و نوتیفی به شما نشان داده نخواهد شد  و در صورتی که From people I follow را انتخاب نمایید فقط نوتیف افرادی که آنها را فالو کرده اید برایتان نمایش داده می شود.و باانتخاب گزینه from everyone می توانید از تمام افراد پیغام لایک را دریافت نمایید.این پیغام با این عنوان نمایش داده خواهد شد.به طور مثال mrwins.ir liked your photo و چنانچه از نسخه فارسی استفاده می کنید mrwins.ir پست شما را پسندید را دریافت خواهید کرد.

Likes and comments on photos of you :

این بخش نیز دقیقا مانند قسمت قبل دارای همان سه گزینه می باشد که با توجه به تمایل شخصی می توانید یکی را انتخاب کنید.در این بخش پیغامی تحت عنوان commented on a post you’re tagged in

mrwins.ir نمایش داده خواهد شد.

بخش photos of you :

در این بخش نیز با سه موردی که در بخش های قبل بود سر و کار دارید و این بخش مربوط به نمایش پیغام تگ کردن شما در عکس و پستی می باشد و در صورتی که شخصی شما را در پستی تگ کند پیغامی با عنوان mrwins.ir tagged you in a photo برای شما خواهد آمد.

بخش Comments :

در این بخش نیز سه مورد قسمت های قبل موجود است و مربوط به کامنتی است که در زیر پست های شما می گذارند و با عنوان:  (جمله تایپ شده mrwins.ir commented: ) نمایش داده خواهد شد.

بخش comment likes :

در این بخش اگر شخصی کامنت شما را لایک کنید نشان داده خواهد شد که همانند قسمت های قبل دارای همان سه بخش می باشد.

بخش first photos and stories :

در این بخش اگر شخصی اولین پست و یا استوری خود را در اینستاگرام منتشر کند پیغامی تحت عنوان See mrwins.ir’s first story on Instagram برایتان می آید که به معنای مشاهده اولین استوری پیج مستروین می باشد و این قسمت نیز همانند سایر قسمت های قبلی دارای سه بخش می باشد و تنظیم آن به همان صورت است.

Follow requests :

قسمت بعدی مربوط به درخواست ها برای دنبال کردن می باشد که پس از وارد شدن به این بخش با قسمت های زیر رو به رو خواهید شد،توجه داشته باشید که تمام بخش های این قسمت دارای دو گزینه on و off به معنی خاموش بودن و یا روشن بودن آن گزینه می باشد :

بخش اول  follower requests :

با روشن کردن این قسمت پیغام و نوتیف درخواست افراد برای فالو کردن شما با عنوان mrwins.ir has requested to follow you نمایش داده می شود.

بخش دوم accepted follow requests :

این بخش مربوط به افرادی است که درخواست فالو کردن شما را پذیرفته اند و در صورت پذیرش پیغامی با عنوان mrwins.ir accepted your follow request دریافت خواهید کرد.

بخش سوم friends on Instagram :

در این بخش از طریق نوتیفی که به شما می آید از وجود سایر دوستانتان مثلا دوستی که در فیس بوک داشته اید و به تازگی به اینستا پیوسته است آگاهی پیدا خواهید کرد.

قسمت بعدی در تنظیمات مربوط به direct messages می باشد که دارای 4 بخش می باشد و سه بخش اول تنها دارای دو گزینه on و off به معنی خاموش و یا روشن بودن آن عملکرد می باشد.

بخش اول message requests :

اگر شخصی شما را فالو نداشته و بخواهد به شما پیغام دهد شما می توانید از طریق نوتیف mrwins.ir wants to send you a message آگاه شوید و از قسمت بالای دایرکت ها به این بخش مراجعه کنید.

 

بیشتر بخوانید :کسب درآمد از اینستاگرام

بخش دوم messages :

در این قسمت با آمدن عنوان mrwins.ir sent you a message در بخش اعلانات از پیام دوستانتان آگاهی پیدا خواهید کرد.

بخش سوم group requests :

در این بخش چنانچه دوستانتان بخواهند شما را به گروهی اضافه کنند نوتیفی بر صفحه اعلانات شما نمایش داده می شود.

بخش چهارم video chat :

این بخش مربوط به تماس تصویری در اینستا می باشد که دارای سه بخش زیر است:

 • Off : خاموش
 • From people I follow : از افرادی که من آن ها را فالو کرده ام
 • From every one : از هر شخص
 • می توانید با انتخاب هر یک از موراد بالا این قسمت را تنظیم کنید و در صورت برقراری ویدیو چت پیغامی با عنوان incoming video chat from mrwins.ir به شما خواهد آمد.

قسمت PRIVACY 

بخش اول COMMENTS  :

این بخش خود به قسمت های دیگری تقسیم می شود که بخش اول آن عبارت است از:

Block comments from :

در این بخش می توانید افرادی را که نمی خواهید برای شما کامنت بگذارند از این کار بلاک کنید و دقت کنید که بلاک کردن در این بخش به معنای نبودن و بلاک شدن کامل فرد از پیجتان نمی باشد و تنها آن ها را برای قرار دادن کامنت بلاک کرده اید و هیچ کامنت جدید از این شخص برایتان قابل مشاهده نخواهد بود.

Filters:

Hide offensive comments :

کلمه offensive در انگلیسی به معنای توهین آمیز می باشد که با فعال کردن این بخش می توانید به صورت اتوماتیک به اینستا اجازه دهید تا تمامی کامنت های توهین آمیز و زشت و خارج از شئونات را پاک نماید.

بخش دوم tags :

این بخش مربوط به کنترل کردن تگ ها می باشد.بخش اول manually approve tags می باشد که اگر این گزینه را روشن کنید می توانید تگ ها را به صورت دستی تایید کنید.

Pending tags:

این قسمت پست هایی که در آنها تگ شده اید و در انتظار تایید دستی شما هستند را نشان می دهد به صورتی که در جلوی آن تعداد خواهد خورد.

بخش سوم story :

چگونه استوری خود را از دیگران پنهان کنیم؟

اگر شخصی در پیجتان هست و نمی خواهید او را بلاک یا آنفالو کنید اما تمایلی هم ندارید تا داستان های کوتاه و خصوصی شما را ببیند می توانید به اولین قسمت از بخش story  بروید و روی hide story from کلیک کنید و سپس از بین دوستانتان شخص و یا اشخاص مورد نظر را علامت زده و تغییرات را سیو کنید.

 

بیشتر بخوانید :بازگردانی پیج اینستاگرام

Close friends :

مدتی است که اینستا این بخش را برای استوری اضافه کرده چنانچه شما باید یک سری از افراد را به عنوان دوستان صمیمی خود انتخاب کنید و آن ها را در لیست close friends خود قرار دهید و از این پس برای قرار دادن استوری می توانید استوری خود را تنها و تنها برای close friends های خود منتشر کنید که البته قبل از انتشار آن باید روی آن گزینه بزنید و به طور عادی استوری نگذارید. استوری های این دسته با رنگ متمایز سبز نمایش داده می شود.

Allow follow replies:

زمانی که استوری خود را منتشر می کنید در پایین آن بخشی وجود دارد که افرادی که آن را می بینند، میتوانند روی آن ریپلای نمایند و با شما صحبت کنند که پیغام آن ها در بخش دایرکت بالا می آید در این بخش با سه گزینه مواجه هستید:

 • Your followers : فالور هایتان
 • Followers you follow back : فالور هایی که آن ها را فالو کرده اید
 • Off : خاموش

در این بخش می توانید انتخاب کنید که چه افرادی می توانند روی استوری هایتان ریپلای نمایند.

بخش saving :

این بخش مربوط به ذخیره سازی استوری ها می باشد که خود شامل دو بخش است:

با فعال کردن این بخش استوری هایتان در حافظه گوشی و در بخش گالری شما نیز ذخیره خواهد شد.

در این بخش استوری های شما در گالری موبایلتان ذخیره نمی شود و تنها در قسمت آرشیو استوری ها امکان دسترسی به آن ها را خواهید داشت.

Sharing :

با فعال کردن گزینه allow sharing as message می توانید به فالوور های خود اجازه دهید تا عکس ها و فیلم های استوری شما را به عنوان پیغام با دیگران به اشتراک بگذارند.تنها فالور های شما می توانند آنچه را که ارسال شده است ببینند.

گزینه بعدی activity status می باشد.

این بخش در صورت فعال بودن از آخرین بازدید و آنلاین شما به سایر افراد خبر خواهد داد و در صورتی که این گزینه را غیرفعال کنید قادر به دیدن آخرین بازدید دیگران نیز نخواهید بود.

بخش بعدی account privacy می باشد. با فعال کردن این گزینه پیج شما از حالت public و عمومی خارج شده و در صورت فعال کردن این قسمت پیج شما خصوصی خواهد بود و افراد تنها با درخواست فالو و هم چنین پذیرش از طرف شما به پست ها و استوری های شما دست پیدا خواهند کرد.

قسمت بعدی که با عنوان blocked accounts نمایش داده شده است افرادی را که تاکنون در پیجتان بلاک کرده اید را نشان خواهند داد.

بخش muted accounts نیز مربوط به اکانت هایی است که آن ها را بی صدا کرده اید تا در صورت ارسال پیام از طرف آن ها زنگ و صدایی نیاید

بخش  close friends :

این بخش می تواند برایتان جالب باشد و همانطور که در استوری توضیح داده شد این بخش قسمتی کاربردی می باشد.با انتخاب دوستانتان در این بخش می توانید آن ها را در بین دوستان نزدیک خود قرار دهید و یک سری از ستوری ها را تنها برای این افراد اشتراک گذاری کنید.

آخرین بخش در این قسمت با عنوان accounts you follow به معنای اکانت هایی که آن ها را فالو کرده اید می باشد و در این لیست فالوور ها و فالویینگ های شما قابل مشاهده است.

 

بیشتر بخوانید :معرفی بهترین برنامه های دانلود از اینستاگرام برای اندروید و ios

قسمت security :

بخش اول password :

اولین بخش در این قسمت password می باشد که در صورتی که رمز خود را فراموش کرده باشید با کلیک روی این گزینه برای شما یک لینک ارسال خواهد شد(اگر شماره موبایل را داده باشید از طریق پیامک و اگر نه از طریق ایملی که به آن حساب کاربری ایجاد کرده اید کد مربوطه ارسال خواهد شد.

بخش دوم login activity :

این بخش که یک بخش امنیتی به شمار می آید می تواند برایتان بسیار مفید باشد چرا که با مراجعه به این بخش می توانید دستگاه هایی را که به اکانت شما متصل هستند را شناسایی نمایید و چنانچه دستگاه ناشناسی را مشاهده کردید می توانید با انتخاب گزینه log out آن دستگاه را از حساب کاربری خود خارج کنید.این بخش از اینستاگرام همانند بخش active sessions در تلگرام می باشد.اگر از نسخه ای فارسی برنامه اینستاگرام استفاده می کنی پس از ورود به بخش تنظیمات و رفتن به قسمت امنیت این بخش با نام فعالیت ورود به سیستم برایتان مشخص شده است.

بخش سوم saved login info:

بخش سوم قسمت امنیت تنظیمات اینستاگرام مربوط به ذخیره کردن اطلاعات ورود به حساب اینستاگرامتان می باشد که با انتخاب این گزینه وارد صفحه ای خواهید شد که به شما می گوید در صورت فعال کردن این گزینه اطلاعات ورود شما به اکانتتان بر روی این دستگاه ذخیره خواهد شد.

بخش چهام authentication two-factor :

همانطور که می دانید یکی از دغدغه های اصلی تمام افرادی که از شبکه های مجازی استفاده می نمایند امنیت و ایمن سازی برنامه مورد نظر می باشد و جلوگیری از هک شدن و دسترسی سایر افراد به اکانت اینستاگرام شما یکی دیگر از مسائل مهم و حیاتی می باشد.این بخش از تنظیمات امنیتی اینستگرام مربوط به فعال سازی تایید دو مرحله ای می باشد.با انتخاب گزینه  authentication two-factor وارد صفحه ای خواهید شد که در پایین آن باید گزینه get started را بزنید.به دو صورت می توانید برای اهراز هویت عمل نمایید که عبارتند از:

 • کد ارسالی از طریق sms
 • اپلیکیشن ها و برنامه ای شخص ثالث

در صورتی که گزینه اول را انتخاب کنید:

وارد صفحه های می شوید و از شما درواست می شود تا شماره موبایلتان را در آن قسمت وارد کنید و سپس یک کد از طریق پیامک به شما ارسال خواهد شد.سپس در صفحه بعدی کد پیامک شده را وارد کنید

در صورتی که گزینه دوم را انتخاب کنید:

لیستی از برنامه هایی که برای این کار بر روی تلفن همراه شما نصب است نشان داده خواهد شد و در صورتی که چنین برنامه ای نداشته باشید لینک دانلود برنامه در پایین صفحه به شما نمایش داده می شود و تنها باید گزینه install app را بزنید.سپس کد آمده را در صفحه بعد وارد کنید.

فعال سازی تایید دو مرحله ای چه مزیتی دارد؟

فعال سازی تایید دو مرحله ای سبب می شود تا امنیت برنامه شما بالا رود و هم چنین هکر ها،افراد سود جو و… حتی با دانستن رمز عبور شما امکان دسترسی به حساب شما را نخواهند داشت.

قسمت Ads :

این قسمت در واقع از کلمه انگلیسی ADVERTISEMENTS به معنای تبلیغات گرفته شده است.اگر با فیس بوک آشنایی داشته باشید می دانید که فیس بوک به کاربران خود این امکان را می دهد تا آگهی های تبلیغاتی خود را در بین سایر کاربران منتشر کنند که اینستاگرام نیز این قابلیت را برای کاربران خود فراهم کرده است.

قسمت ACCOUNT :

این قسمت مربوط به اکانت و حساب شما در اینستاگرام می شود که شامل بخش های گوناگون می باشد که عبارتند از:

بخش اول saved :

این بخش مربوط به پست هایی می باشد که از سایر پیج ها ذخیره کرده اید که با زدن این گزینه می توانید به تمامی پست های ذخیره شده دست یابی پیدا کنید.

بخش دوم close friends :

همانطور که در قسمت های قبلی نیز اشاره کردیم این بخش مربوط به قرار دادن افرادی نزدیک و دوستانتان در لیستی مشخص می باشد که می توانید از بین فالورهای خود این افراد را انتخاب کنید و اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا در صورت انتشار استوری فقط برای افرادی که در این لیست قرار دارند استوری خود را منتشر کنید.

بخش سوم contact syncing :

این بخش نیز مربوط به متصل کردن مخاطبین تلفن همراهتان به پیج اینستاگرامتان می شود و در صورتی که مخاطبین شما از این برنامه استفاده نمایند به شما نمایش داده خواهد شد و شما می توانید این افراد را فالو نمایید.

بخش چهارم cellular data use :

با انتخاب این گزینه و روشن کردن این آیتم شما به اینستاگرام اجازه می دهید که اینترنت و دیتای کمتری را مصرف کنید که البته یا فعال کردن این گزینه مدت زمان بیشتری طول می کشد تا عکس ها و فیلم ها لود شود.

بخش پنجم original photos :

این بخش مربوط به ذخیره عکس ها و فیلم های بدون ادیت و تغییر در گالری موبایتان می باشد که به شما این امکان را می دهد تا در صورتی که عکس و فیلمی را با دوربین اینستاگرام گرفته باشید نسخه بدون ادیت آن در گوشی شما دخیره شود.

 

بیشتر بخوانید :ادمین پیج اینستاگرام

بخش ششم post you’ve liked :

این بخش پست های لایک شده توسط شما را نشان می دهد.

قسمت logins :

این قسمت که در انتهای صفحه می باشد دارای سه بخش می باشد:

این قسمت اطلاعات ورود شما را می دهد.

چگونه با یک اینستاگرام چند اکانت داشته باشیم؟

احتمالا تا کنون این سوال در ذهنتان به وجود آمده است که آیا می توانیم با یک برنامه چند پیج اینستاگرامی داشته باشیم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله می توانید.

 • بخش دوم قسمت logins که عبارت add account می باشد به معنای اضافی کردن اکانت جدید است و چنانچه بخواهید پیج جدیدی را بزنید روی این گزینه بزنید و همانند حالتی که می خواهید پیج بسازید با اضافه کردن شماره و یا ایمیلتان و طی کردن باقی مراحل یک اکانت جدید برای خودتان درست کنید.

شما می توانید تا 4 پیج را در یک اینستاگرام داشته باشید و برای دسترسی به هر یک از پیج های خود به صفحه اصلی می روید در قسمت بالا بر روی آیدی کلیک می کنید و سپس سایر پیچ ها برایتان نمایش داده می شود که با انتخاب هر کدام از آن ها می توانید به پیجتان ورود پیدا کنید.

 • بخش سوم log out می باشد.در صورتی که بخواهید از پیجتان خارج شوید باید روی این گزینه کلیک نمایید.دقت کنید که log outبه معنای پاک شدن کلی پیج شما نمی باشد و با دیلیت اکانت(حذف اکانت) متفاوت است
 • —————————————————————————————————————————————————-
 • شما میتوانید از سایت عضوگرام برای ادمین پیج ، ادمین سایت،تبلیغات ،افزایش  فالوور، خرید فالوور، خرید لایک، خرید ویو و سایر خدمات اینستاگرامی استفاده کنید.