بررسی بیمه GoAuto 2020 – NerdWallet

بسیاری از محصولات موجود در اینجا از طرف شرکای ما هستند که ما را جبران می کنند. این ممکن است تأثیر بگذارد که محصولاتی را که در مورد آنها می نویسیم و در کجا و چگونه محصول در صفحه ظاهر می شود ، تأثیر بگذارد. با این حال ، این تاثیری در ارزیابی های ما ندارد. نظرات ما خود ما است.


NerdWallet ابزاری رایگان است برای یافتن بهترین کارت های اعتباری ، نرخ سی دی ، پس انداز ، حساب های چک ، بورس های تحصیلی ، مراقبت های بهداشتی و هواپیمایی. اینجا را کلیک کنید تا حداکثر پاداش خود را بگیرید یا نرخ بهره خود را به حداقل برسانید.
Ben Moore

بررسی ها و رتبه بندی های بیمه GoAuto

 • برنامه موبایل امکان خرید و مدیریت یک سیاست را ارائه می دهد.
 • فقط در سه ایالات موجود است. [19659006] تعداد زیادی از شکایات نسبت به اندازه آن.

بیمه GoAuto یک شرکت بیمه اتومبیل مستقر در لوئیزیانا است که بیمه اتومبیل های برهنه را برای رانندگان در لوئیزیانا ، نوادا و اوهایو ارائه می دهد. GoAuto می گوید این یک شرکت بیمه ارزان قیمت است: به رانندگان این امکان را می دهد که بجای کارگزاران بیمه محرک کمیسیون ، سیاست های مستقیم را از شرکت خریداری کنند.

در حالی که GoAuto یک راه ساده برای خرید و مدیریت یک بیمه نامه اتومبیل به طور مستقیم از طریق آن ارائه می دهد. وب سایت یا برنامه تلفن همراه ، وب سایت آن شفافیت کمی در مورد تخفیف یا پوشش در دسترس دارد. این شرکت همچنین نسبت به سایر شرکت های با اندازه مشابه شکایات زیادی دارد.

اگر به دنبال بیمه اتومبیل ارزان هستید ، GoAuto ممکن است گزینه ای باشد. با این حال ، بسیاری از شرکت های دیگر با توجه به پوشش ارائه شده ، شکایات مشتریان کمتری دارند و طیف تخفیفاتی را ارائه می دهند.

بیمه اتومبیل GoAuto

بیمه GoAuto حداقل پوشش بیمه اتومبیل را ارائه می دهد. پوشش مسئولیت در هر خط مشی گنجانده شده است ، در حالی که برخورد و پوشش جامع ، پرداخت های پزشکی و پوشش بیمه نشده و تحت بیمه راننده گزینه های دیگری هستند. بسته به وضعیت شما ، سایر گزینه های پوشش نیز ممکن است در دسترس باشد.

»بیشتر: پوشش غیر قابل اطمینان راننده توضیح داد

پوشش اضافی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • پوشش بکسل هزینه های بکسل و خرابی را پوشش می دهد
 • بازپرداخت اجاره می تواند برای اتومبیل اجاره ای بپردازد در حالی که مال شما در یک فروشگاه با ادعای پوشیده است.

در حالی که GoAuto پیشنهادات زیادی را ارائه نمی دهد. زنگ ها و سوت ها ، این امکان وجود دارد که بسته به ایالت خود ، بتوانید از چند تخفیف برخوردار شوید.

تخفیف های بیمه GoAuto ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تخفیف نظامی.
 • تخفیف رانندگی ایمن.

با تماس گرفتن از خط تلفن های ویژه دولتی GoAuto ، و تماس یا بازدید از یک دفتر محلی GoAuto ، یک نقل قول دریافت کنید و با استفاده از یک خط مشی خرید کنید.

»بیشتر: به نقل از بیمه اتومبیل: شما باید بدانید

شکایات مربوط به GoAuto

Relativ با توجه به اندازه آن ، بیمه GoAuto با توجه به داده های سه ساله انجمن ملی کمیسیون های بیمه ، به مراتب بیشتر از تعداد شکایات مربوط به تنظیم کننده های بیمه ای دولت در مقایسه با سایر شرکت های بیمه اتومبیل است.

چهار نوع برتر شکایات مشتری در طول سه سال گذشته:

 • تأخیر در رسیدگی به مطالبات.
 • انکار ادعاها.
 • نحوه رسیدگی به مطالبات.
 • تسویه حسابها و پیشنهادهای نامطلوب.

» اطلاعات بیشتر: مقایسه بیمه اتومبیل

اطلاعات بیشتر در مورد GoAuto

وب سایت: در حالی که وب سایت GoAuto اطلاعات کمی در مورد پوشش ارائه شده ارائه می دهد ، می توانید نقل قول کنید ، بخواهید یک سیاست بخرید ، ادعای خود را مطرح کنید ، یک دفتر در نزدیکی خود پیدا کنید ، پس از ورود به سیستم ، پرداخت قبض را انجام دهید یا اسناد خط مشی و خط مشی را مشاهده کنید. بعلاوه ، نسخه اسپانیایی وب سایت در دسترس است.

برنامه تلفن همراه: برنامه تلفن همراه GoAuto به مشتریان امکان می دهد نقل قول دریافت کنید ، بخرید یا دوباره بخرید یک خط مشی جدید ، پرداخت قبض ، مشاهده خط مشی فعلی و اسناد مربوطه ، و ادعای ثبت درخواست کنید.

شماره های تلفن GoAuto عبارتند از:

 • لوئیزیانا: 1-225-926-7000
 • نوادا: 1-702- 747-7777
 • اوهایو: 1-216-501-3322

جمع آوری: جوانب مثبت و منفی GoAuto

روش شناسی: شکایات بیمه گر

NerdWallet شکایات دریافت شده توسط تنظیم کننده های بیمه دولتی را بررسی کرده و در سال های 2016-2018 به انجمن ملی کمیسیون های بیمه گزارش داده است. برای ارزیابی چگونگی مقایسه بیمه گذاران با یکدیگر ، NAIC هر سال یک شعبه شکایات را برای هر شرکت فرعی محاسبه می کند ، و سهم آن از کل شکایات را نسبت به اندازه آن یا سهم کل حق بیمه در صنعت اندازه گیری می کند. برای ارزیابی تاریخچه شکایت یک شرکت ، NerdWallet یک شاخص مشابه را برای هر بیمه گذار ، وزن سهام سهام هر شرکت فرعی در مدت سه ساله محاسبه کرد. نسبت ها برای بیمه اتومبیل ، خانه و بیمه به طور جداگانه تعیین می شوند.