انتقال و ذخیره PODS: چه چیزی باید بدانید

PODS یک شرکت کانتینر متحرک است که خدمات محلی ، منطقه ای و بین المللی را ارائه می دهد. برخلاف بسیاری از شرکت های مشابه ، واحدهای ذخیره سازی را برای نگهداری در ملک شما یا در تسهیلات PODS ارائه می دهد. این همچنین قیمت های آنلاین فوری را برای حرکت های محلی ارائه می دهد. PODS به 46 ایالت ، کانادا ، انگلستان و استرالیا خدمات ارائه می دهد. در آلاسکا ، مونتانا ، داکوتای شمالی و وایومینگ موجود نیست.

PODS

PODS ظرف های متحرکی را تحویل می دهد که می توانید خودتان بسته بندی و بسته بندی کنید و برای ذخیره سازی قابل استفاده است.

 آرم PODS

خدمات

بر خلاف شرکت های کامل خدمات مانند Mayflower Transit ، PODS خدمات بارگیری و تخلیه را ارائه نمی دهد. با این حال ، ارائه دهندگان شریک آن می توانند شما را با شرکت های محلی ارتباط برقرار کنند. شما مسئول هزینه های اضافی خواهید بود. اما این بدان معنا نیست که PODS در گستره خدمات خود کوتاه است.

خدمات در حال جابجایی: PODS وسایل شما را به صورت محلی ، منطقه ای یا بین المللی به خانه جدید شما منتقل می کند. شما می توانید ظروف با قاب فولادی را به تنهایی یا با کمک یک شرکت شخص ثالث بارگیری کنید.

PODS City Services: PODS خدمات منحصر به فردی را به مشتریانی که به مناطق مترو نقل مکان می کنند ارائه می دهد. رانندگان محلی هنگام بارگیری و تخلیه با کانتینر کنار می مانند. طبق وب سایت PODS ، این شرکت مجوزهای محلی و نیازهای HOA را مدیریت می کند. این واحدها ماهانه اجاره می شوند. همچنین می توانید درخواست کنید کانتینر شما به مکان دیگری منتقل شود.

مراکز ذخیره سازی: PODS کانتینرها را به ملک شما حمل می کند ، سپس واحدهای بارگیری شده را به یکی از 230 مرکز ذخیره خود تحویل می دهد. می توانید بازدید از این واحدهای ذخیره سازی را برنامه ریزی کنید. یا می توانید تماس بگیرید تا کانتینرهای خود را به شما یا مکان دیگری تحویل دهند.

PODS سه نوع کانتینر ارائه می دهد.

  • کانتینرهای 16 فوت با حداکثر 1200 فوت مربع: بهترین گزینه برای سه تا چهار اتاق است. طبق وب سایت PODS ، قابل مقایسه با یک واحد ذخیره سازی 10 در 15 فوت یا یک کامیون 20 فوت است.

  • کانتینرهای 12 فوت با حداکثر 800 فوت مربع: بهترین گزینه برای دو تا سه اتاق است. اینها با یک واحد ذخیره 10 در 10 یا یک کامیون 15 فوت قابل مقایسه هستند.

  • کانتینرهای 7 فوت با حداکثر 500 فوت مربع: بهترین برای استودیوها. آنها با واحدهای ذخیره سازی 5 در 10 یا کامیون های 10 فوت قابل مقایسه هستند. طبق وب سایت PODS ، این گزینه در بین دانشجویان محبوب است.

این شرکت همچنین خدمات خود را به مشاغل ارائه می دهد و گاهاً تخفیف های نظامی نیز ارائه می دهد.

PODS در خدمات غیر تماس تخصص دارد. این بدان معناست که شما مجبور نیستید برای تحویل یا وانت حضور داشته باشید.

نحوه دریافت قیمت

به دلیل گستردگی خدمات ، قیمت های PODS می توانند بسیار متفاوت باشند. ما آن را برای شما تجزیه خواهیم کرد.

نقل قول های در حال انتقال

اگر به صورت محلی نقل مکان می کنید ، می توانید با مراجعه به وب سایت PODS پیشنهاد فوری دریافت کنید. شما اطلاعات زیر را وارد خواهید کرد.

  • خواه به مکان مسکونی بروید یا به محل کار خود بروید.

برای قیمت های بین المللی و بین المللی ، باید با شرکت 1-877-770-7637 تماس بگیرید .

قیمت کل به عوامل مختلفی از جمله اندازه ، مسافت و فصل ظرف شما بستگی دارد. شما می توانید با پاسخ دادن به یک پرسشنامه مختصر نقل قول شخصی دریافت کنید.

نقل قول های کانتینر (برای نگهداری اموال خود)

وب سایت PODS پس از وارد کردن کد پستی ، زمان تخمینی ، قیمت ذخیره سازی را برای شما فراهم می کند چارچوب ، تاریخ شروع و آدرس ایمیل.

نقل قول های ذخیره سازی

طبق وب سایت PODS ، واحدهای ذخیره سازی از 149 دلار در ماه شروع می شوند و متوسط ​​هزینه های وانت 74.99 دلار است. ودیعه ای لازم نیست.

چه مبلغی در قیمت پایه لحاظ شده است؟

هزینه اجاره ظرف PODS برای یک حرکت محلی معمولاً از 299 دلار تا 499 دلار است. حرکت در مسافت های طولانی معمولاً به طور متوسط ​​1237 تا 2999 دلار است. این میانگین ها براساس آخرین نرخ های PODS منتشر شده در سال 2019 است. به گفته این شرکت ، 20٪ از حرکات زیر یا بالاتر از حد متوسط ​​است. شرکت به سپرده نیاز ندارد. و از نظر وزنی شارژ نمی شود. بنابراین قیمت پیشنهادی برای حمل و نقل خدمات کاملاً شامل می شود. با این وجود ، برای انتقال به خارج از منطقه محلی شما 50 دلار هزینه حمل و نقل وجود دارد.

PODS خدمات اضافی فراتر از پوشش خسارت و آسیب آن ارائه نمی دهد.

محافظت در برابر از دست دادن و خسارت

طبق قانون ، شرکت های متحرک قرار است نوعی بیمه یا "گزینه های ارزیابی" را ارائه دهد. اما PODS و سایر شرکت های حمل و نقل کانتینر ملزم به ارائه پوشش به اندازه شرکت های متحرک با سرویس کامل نیستند. هنوز ، PODS گزینه های رضایت بخشی را ارائه می دهد.

این سیاست ها مال شما را تحت پوشش قرار می دهد خواه در یک ظرف PODS ذخیره شود ، در یکی از امکانات ذخیره سازی آن یا هنگام حمل و نقل آنچه در اینجا ارائه می شود.

محافظت از محتوا: این ظرف و وسایل شما را پوشش می دهد. PODS هزینه ماهانه را بر اساس سطح پوشش شما ، که می تواند از 5000 تا 300000 دلار باشد ، دریافت می کند. مبلغ 100 دلار برای هر ادعا کسر می شود. این بدان معناست که خسارت یا خسارت تحت پوشش باید بیش از 100 دلار باشد تا PODS بتواند مطالبات خود را پرداخت کند. برای برخی از بازارها ، قیمت پیشنهادی شما حداکثر 10،000 دلار از محتوای محافظت شده را شامل می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرخ ها و مواردی که تحت پوشش نیستند می توانید به بروشور محافظت از محتوای آن دسترسی پیدا کنید.

Container Protection: این فقط ظرف شما را پوشش می دهد. پوشش بدون در نظر گرفتن علت آسیب رساندن به ظرف شما اعمال می شود ، مگر اینکه شما عمداً آن را ایجاد کرده باشید. هزینه Container Protection ماهیانه 10 دلار است. در بعضی از بازارها ، Container Protection در نقل قول شما گنجانده شده است.

نرخ محافظت در برابر خسارات و خسارات ممکن است تغییر کند. برای جزئیات کامل ، به صفحه قوانین و مقررات PODS مراجعه کنید.

تغییرات و لغوها

اگر قبل از ساعت 4 بعد از ظهر با PODS تماس بگیرید می توانید بازپرداخت کامل را دریافت کنید. ساعت محلی روز قبل از زایمان ؛ در غیر این صورت ممکن است هزینه ای از شما کسر شود. برای لغو سفارش خود باید با شماره 888-675-1278 تماس بگیرید.

.